Sarah Wayne Callies: Odejde nám doktorka?

20. listopadu 2007 v 14:35 | hello_painka |  Interview
f
TVGuide.com: Takže se nakonec ta dobrá doktorka rozhodne opustit ošetřovnu a zapomene zamknout dveře?
Callies: Myslím že jo, asi jo…
TVGuide.com: Byl jsem překvapen, když přemýšlela o tom, že si při cestě nazpátek vezme nějaké morfium.
Callies: Vlastně jsem se na tohle ptala scénáristů. Natočili jsem dva záběry a nejsem si jistá jaký použili.

TVGuide.com: Naposled seděla v autě a čekala co se bude dít.
Callies: Točili jsme obě scény - jednu jak sedím v autě a mám v ruce morfium a druhou bez něj. Zrovna nemám televizi, ale dozvěděla jsem se že, použili ten záběr, kde v mé ruce nic nevidíte. Nejsem si jistá jak to chtějí udělat v příští epizodě.
TVGuide.com: Nemůžu jen tak lehce přejít co jste řekla. Žádná televize?Jak to?
Callies: (Smích) Já a můj manžel jsem o pauze v New Yorku a všechny věci jsem nechali v apartmá v Chicagu. Abych byla upřímná, byla jsem přesycená televizí, tak jsem se rozhodla, že to bez ní pár měsíců přežiji. Užívám si to!
TVGuide.com: Máte takovou "léčbu ze závislosti".
Callies: Jo jo, přesto v neděli večer sleduji The Sopranos u kamaráda
TVGuide.com: Myslíte si , že je Sáriny sestřička donáší??
Callies: Myslím, že je hrozně nedůvěřivá….
TVGuide.com: Jaká byla vaše reakce na Sářinu černou minulost? Měla jste po první flashbeckové epizodě tušení o její milosti??
Callies: Tak nějak sem tušila. Ale ve skutečnosti jsem byla pryč z města vyřizovat nějaké věci a když jsem se vrátila na plac, tak to už to všichni věděli, co se bude dít. Wentworth mě potkal na zkoušce a říkal : " Holka, máš co dělat" (Smích)
TVGuide.com: Jako herečka, jste se o to musela zajímat.
Callies: Oh, absolutně. V úplně prvním rozhovoru s Paulem Scheuringem (scénárista Prison Break) o charakteru mé postavy.Po prvním dílu jsem byla přesvědčená, že hrát alkoholičku bude zajímavé. Částečně také proto, protože podezírám lidi, kteří dělají dobré věci bezdůvodně. Viděla jsem jak velké srdce má, a chtěla jsem vyjádřit odkud se to bere. V tom rozhovoru s Paulem jsem to řešili tak dlouho, že mi pak dal scénář k fleshbackové epizodě
TVGuide.com: Její závislost určitě napomohla k tomu, že nepomohla mladému klukovi a ten pak zemřel…
Callies: Není její chyba že zemřel, ale její chyba je, že mu nepomohla zůstat na živu. Je určitě vinna více než Lincoln Burrows.
TVGuide.com: Stacy Keach (ředitel Pope) mi řekl, že neví jestli bude jeho postava ředitele figurovat v druhé sezóně. Jak jste na tom vy?
Callies: Nevěřím ničemu co se říká, nebo co jsem slyšela,dokud přede mnou nebude ležet scénář. Slyšela jsem pověsti o různých scénářích.
TVGuide.com: Takže jste jako Pope "oddaná" vězení?
Callies: Jasně, sezóna pro mě končí v docela extrémních situacích. Takže to může být moje poslední epizoda….nebo to může být dalších pět let (Smích). Nemám žádný důvod vám to teď říkat.
TVGuide.com: Naposled, ve druhé sezóně můžete shodit lékařský plášť - nebo spíš máte ráda postavu doktorky jako takové?
Callies: Řeknu vám, není to zajímavé být v pozici jako je ona, protože když točíme scény s Wetworthem není to pro mě povzbuzující pocit. Nejsem sexuální objekt , to je Wen. Jednou, když jsem seděla v plášti a dělala svoje věci v laboratoři, sundal si tričko a úplně jste mohli vidět jak se jeho krásné modré oči rozzářili (Smích).
TVGuide.com: Nyní hrajete v filmu Whisper ( premiéra v zimě) s hercem z Lostu, Joshem Hollowayem. Josh, Wentworth….vy jste takový magnet?že jo?
Callies: ( Smích ) Já vím! Jsem o něco šťastnější děvče. Dobrá věc na tom pro mě je ,že to jsou profesionální a atraktivní herci. To je pro mě důležitý. Jsou to oba milý kluci a je fantastický s nimi pracovat.
TVGuide.com: Wade Williams ( Bellick) říkal, že Wentworth a Dominic mají "hlavy jako meloun" ? Jaká vztahy ve štábu vlastně panují??
Calies: Je tu skvělá nálada. Obvykle by jste myslel, že je u nás jeden velká postava, okolo které všichni pobíhají, ale tak to není.
TVGuide.com: Co nám můžete říct o vaší roli ve filmu Whisper??
Callies: Oh, sakra, Roxanna je úplně jiná než Dr.Sára - nemá žádné vzdělání, je katolička, nepřišla sem s mnoha penězi a hledá muže, který by jí odpověděl na každou otázku a ochránil. Je jednoduché jí napálit. Příběh se točí okolo skupiny lidí, kteří unesou chlapce a pak za něj chtějí peníze. Aby mohli začít žít úplně nový život, ale chlapec se zdá být chytřejší než oni a snaží se je poštvat proti sobě. Hrála jsem už hodně právniček, doktorek a policajtek, ale jestli tahle holka najde nějakou práci tak to bude pravděpodobně servírka v nějakým nonstopu. Josh hraje mého snoubence, únosce, který to vše naplánoval. Já ho pak opustím, protože si myslím, že ten chlapec potřebuje lepší péči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama