1x11 - And Then There Were 7

2. února 2008 v 17:10 | ui |  1 Season
gh
Útěk stále pokračuje......Michael sa nachází znova u Sáry na ošetřovně , když má chvíli čas a Sára odejde, tak si prohlédne lano po kterém by mohli utéct a do kanálu nalévá žíravinu, kterou má ukrytou v tubě od zubní pasty.
LJ , Nick a Veronica jsou ukryti v lese v nějaké lesní chatce, ale dostanou se do hádky, netušíce, že je zvenku sleduje agent Quinn a potírá si tvář krví.

Nacházíme se znova u kopané díry našemi hrdiny, kteří stále kopou, ale C-Note si začíná na T-Baga dovolovat a vyvolává konflikty. Najednou ale přide bachař a oznámí Michaealovi , že přišla jeho manželka , a že je čas na jeho manželskou chvilku. Bellickovi je ale strašně povědomá.

Michael se schází se svojí manželkou ve speciálním vězeňském pokoji pro manželské páry. Po krátkém rozhovoru mu jeho manželka, která, jak se dozvídáme, je Michaelova manželka jenom "na oko", právě proto, že mu do věznice pronáší kreditní kartu.
Utečenci stále pokračují v kopání díry, ale T-Bag si nedá pokoj a stále rýpe do C-Noteho. Po manželské chvíli se Michael vrací zpět do místnosti, kde na něm všichni vyzvídají, co se dělo. Všichni si myslí jen to jedno, jenom Michael se lišácky usmívá pod fousy :).
V noci je Michael zpět ve své cele a vytahuje kreditní kartu, ale nakonec Sucremu svěří, že to není kreditní karta, ale přístupová karta do místnosti s dokumenty a věcmi , které si musí vězni, tedy i Michael odložit, když nastupují do vězení.
Mezitím do domu, kde je ukrytá Veronica s LJ a s Nickem, přiběhne (či spíše přiklopýtá) agent Quinn a předstírá, že naboural autem. Nick nakonec otevře dveře, ale Quinn ho postřelí. Veroniku a LJ-e sváže o stoličku a zalepí jim ústa.

Michael ve vězení příjde na to, že mu chybí jeho hodinky, ktoré si při nástupu do věznice odložil. Ráno si tedy Michael povídá s Westmorelandom a ptá se ho, jestli je možné, že se krade v depositu(místnost, kde si vězni odkladají věci, než jdou do vězení). Westmoreland mu řekne o jednom bachařovi, o ktorom se říká, že je to největší zloděj z bachařů a Michael později venku vidí, že ten bachař má skutečně jeho hodinky. Do cely za Tweenerem přichází Michael a povídá mu, že ho možná vezme do VP, ale chce za to, aby mu ukradl zpět jeho hodinky, které má bachař na ruce. Tweener souhlasí. Westmoreland přichází k ředitelovi vězení do kanceláře, protože si jej Pope zavolal a oznamuje mu, že jeho dcera je vážně nemocná a zbývá jí do smrti jen pár týdnů života. Westmoreland ji chce vidět, jenže D.O.C ho pustí pouze v případě pohřebu (pěkná sviňárna teda). Michael se znova nachází na ošetřovně a najednou kolem něj vezou Tweenera s nejakým záchvatem, ale je to jen jeho finta, jak ukradnout bachařovi hodinky a nakonec se mu to podaří .Westmorland přichází za Michaelem do cely a dává mu hodinky od Tweenera a ještě mu hovoří, že chce utéct spolu s nimi, protože má nemocnou dceru. Scofield souhlasí. Až Westmorland odejde, tak Michael v cele spojí hodinky a diktafon dohromady. T-Bag si stále nedá pokoj a provokuje Sucreho a C-Noteho.

Veronika se mezitím odpoutala od stoličky a se stoličkou praští Quinna. Rozváže LJ-e a utíkají spoločně i s Nickem, který stále žije, ale má prostřelené rameno. Když jde LJ nastartovat auto, začne po něm střílet Quinn, ale netrefí se a LJ utíká do lesa a za ním i Quinn. Quinn potom narazí na Veroniku, ale LJ ho v tom okamžiku shodí do studny. Quinn tam zůstává ležet a nemůže se pohnout, LJ a Veronika tedy utečou.
Ráno si Michael, už v pracovním, prohlíží pod ošetřovnou lano, na které se díval z okna na ošetřovně, po ktorom asi utečou a strážnou věž, nakonec zakopává do trávy hodinky spojené s diktafonem. O 21:00 se hodinky zapnou spolu s diktafonem a začne nahrávání.
O ranní mši dává Westmorland Michaelovi knížku i s bankovkou, která naznačuje, že on je pravý D.B. Cooper. Druhý den ráno, si Michael vybírá ze země hodinky spojené s diktafonem a při tom ho přeruší Sára a chvíli si povídají, Sára mu oznámí, aby jí už netykal, protože viděla, že se střetl s manželkou.

Bellick čmuchá čím dál tím víc a víc. Prohledává Michealův spis a příjde na to, kde pracuje jeho manželka. Navštíví ji a po delším rozhovoru příde na to, že mu donesla do vězení kreditní kartu.
Tajní agenti si přijeli pro Qinna, který je zavolal a je stále ve studni. Ale místo toho, aby ho vytáhli, ho zakryjí trámy a odejdou.
Michael je v cele so Sucrem. Michael si vyzvedl svoje hodinky s diktafonem a pouští to Sucremu. Po 18 minútach zacinkají klíče od strážných a tak zjistí, že na vylomení mříží od ošetrovny a přelezení přes kabel budou mít jen 18 minut.
Na druhý den při kopání naše parta narazí na potrubí a Michael poví Lincolnovi, že Westmoreland jde taky, ale že na vylomení mříží budou potřebovat minimálně 5 minut a každému na přelezení lana 2 minuty, což znamená, že jeden z party bude muset jít ven!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama