2x06 - Subvision

7. března 2008 v 7:18 | Pája |  2 Season
h
Patoshik jede na starém kole, v bílé uniformě z blázince a s přilbou z amerického fotbalu a vkrade se do fast-foodu. Naštěstí tam nikdo není, tak tam udělá binec a sní fakt všechno, co se mu dostane pod ruku. Na velitelství FBI přišli na napadení Jerryho T-Bagem v Nebrasce. Mahone je naštvaný, protože nikdo neví nic o Mikovi, kromě jeho hardisku, 60% dat už je obnoveno. Mike hledá K&K ranč, jenže nic tam není a nikdo o takovém ranči nic neví. Tweener auto nechá nedaleko Toella a jde pěšky.V Tooele se Mike, Linc, T-bag a v kufru zavřený Tweener rozhlíží po satelitní vesničce. T-bag si zkouší vzpomenout a pak Mikovi padnou do oka stromy, které musí být starší, než satelitní vesnička. Mezitím se Mahone přesune na velitelství FBI v Salt Lake City v Utahu a zaměří se na D.B. Coopera. Mike nakonec s pomocí T-Baga určí předpokládanou polohu sila, pod kterým byly zakopány prachy. Základy sila by měly být pod garáží rodinného domku, jenže v něm bydlí nějaká ženská. T-Bag navrhuje, aby ji zabili, ale Linca něco napadlo. Vytáhnou Tweenera z kufru a dají mu za úkol natankovat a donést pár věcí z obchodu. Mezitím Sucre jede po silnici v Utahu a stopne si ho C-Note a společně se vydají do Tooele.
Mahone zjišťuje vše co se dá o D.B. Cooperovi. Sára dostane poštou další origami s číslem 686-369-6468 a tak na něho volá, ale číslo neexistuje.

Ve Washingtonu jede Kellerman podat informace Prezidentce, jenže místo ní se musí spokojit pouze s Kimem. Kellermanovi se to nelíbí, ale Kim mu vyhrožuje. Ve Washingtonu je taky Sářin otec guvernér Tancredi, jenže si všimne Kellermana a vzpomene si, že to byl Sářin přítel ze sezení Lance.
Tweener v obchodě zkontroluje svázaného prodavače a nakupuje, ale do obchodu přijde kámoš prodavače, a začne svého kamaráda shánět. Tweener je vzadu, ale prodavačův kamarád si všimne na zemi ležící baseballky, a ta zavolá policii. Kámoš má čekat, než ho spojí s šerifem, ale zasáhne Tweener a uzemní ho lopatou. Linc odpojí dráty, tak aby se v tom domě poškodila elektrika. Mike, Linc T-Bag a Tweener se vydávají za elektrikáře a chtějí vše spravit.
Mahone je v autoopravě, kde pracuje chlapík, kterému kdysi platil D.B.Cooper. Byl jediný komu zaplatil, a jediný, kdo si ho mohl pamatovat. Mike přesvědčuje tu ženskou, aby je pustila do domu a do garáže. Mahone zjišťuje kam mohl D.B. Cooper peníze v Utahu schovat.

Mike začíná realizovat Lincův plán a připravovat se kde budou v kopat přesně, ale na pomoc jim přijedou Sucre a C-Note. Ale Mike není zrovna nadšený, ale Sucre nikam nepůjde a C-Note začíná nenápadně vyhrožovat, že to oznámí. Tak se všichni dohodnou a chtějí začít kopat, jenže je ta ženská chodí kontrolovat, ale T-Bag se nabídne, že ji půjde hlídat. Ale Mikovi dojde, že ji chce něco udělat, tak ho důrazně varuje.
Patoshik je ve Wisconsinu, ale vidí odemčený dům tak se tam chce schovat. Ale hned narazí na paní domu, jenže ta je slepá a domnívá se, že je to její syn Billy,tak si Patoshik si na Billyho hraje.
T-Bag si ženskou popíjí whisky s ledem. Ženská s ním flirtuje a tak si T-Bag myslí, že má šanci. Tweener si odskočí. Linc a Sucre kopou a Mike poradí Sucremu, až bude mít problém má se s Mikem spojit přes Europeangolfinch.net a nechat mu zprávu na tabuli. Vejde C-Note a Mike to zamluví, ale Linc kopne do tvrdého. Všichni se kolem něho sběhnou a Mike objasní, že to jsou základy sila, prachy by tedy měly být trochu pod nimi. Mike už přemýšlí dopředu, když si Tweener vzpomene, že v tom zmatku zapomněl natankovat nádrž. Tak ho Mike okamžitě pošle do města pro plnou nádrž. Mike nenápadně kontroluje i T-Baga, který si očividně s ženskou dobře baví.

Patoshik se převleče a umyje, ale slepá paní si stále myslí, že je to její syn. Slepá paní mu udělá Billyho oblíbené sendviče a Patoshik všechno sní, pak si všimne obrazu, co je na stěně za gaučem kde sedí slepá paní a vyptává se na obraz. Slepá paní Patoshikovi vysvětlí, že na obraze je Holandsko, odkud ona pochází. Patoshikovi se Holandsko velmi líbí. Pak ho slepá žena chytne za ruku a ihned ji dojde , že to není její syn. Patoshik odejde do kuchyně, aniž by něco tušil. Paní domu okamžitě volá na policii, že je v jejím domě vetřelec. Patoshik v kuchyni rychle popadne nůž a vrací se do obýváku za paní domu, ta má v ruce telefon. Když slyší kroky telefon ji vypadává z ruky. Patoshik se k ní blíží s nožem.
Mahone se dozví, že bylo v Tooele ukradeno auto. Tooele patří do jeho oblasti, kde mohl D.B Cooper nechat peníze, tak se tam hned vydává. Mahone už stojí před obchodem se zahradničením a diví se, kde mohli zmizet majitel obchodů a jeho kámoš. Zdejší strážník mu ale říká, že je to u těch dvou normální. Mahone se podívá přes sklo do obchodu a všimne si na zemi ležící baseballky a vedle jsou stopy od krve. Tak Mahone okamžitě rozbíjí sklo obchodu a dostává se dovnitř. Vzadu v obchodě najde prodavače a jeho kámoše, kteří jim vše poví.
Slepá žena leží v obýváku a všude kolem je všechno rozházené. Policie ji najde, ale zjistí, že ona je živá, Patoshik vyřízl pouze obraz Holandska. T-Bag si s ženskou vypráví o svých ex. T-Bag si pořád myslí, že má šanci ale ženská mu vmete do tváře, jestli by ji nepřivedl Linca, že ji přitahuje. T-Bag se naštve a pokukuje po bodáku na led, který je položený na stole.
Sára v Chicagu nakupuje, ale zavolá jí její otec, který ji žádá aby se držela co nejdál od Lance -Kellermana, že to není ten kdo si myslí, že je. Jenže Sára se v obchodě otočí a před ní stojí Lance tak rychle zavěsí. Tweener tankuje, jenže pumpař si ho všimne a nahlásí na policii dřív než stačí zaplatit. Tweener se snaží utéct, ale Mahone ho dostihne a zatkne. Mahone se z Tweenera snaží dostat, kde jsou ostatní, ale ten drží jazyk za zuby.
Mike jde zkontrolovat T-Baga, jenže není dole, tak vyběhne schodech a vtrhne nahoru do pokoje ženské, která se líčí. Teď to Mike musí vysvětlit. Jenže ženská už nechce aby ji něco spravovali, ale vyhazuje je.

Před dům přijede policejní auto. Mike se podívá shora na příjezdovou cestu, ale T-Bag chytne ženskou pod krkem a bere si ji jako rukojmí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama