2x10 - Rendezvous

12. března 2008 v 6:22 | Pája |  2 Season
h
Bellick s Geary se snaží z T-Baga dostat, kde jsou prachy. Používají k tomu sekáček na maso, ale z T-Baga nic nedostane, spíš si z nich dělá srandu.
Na velitelství FBI se slaví, chytili Linca a chtějí to oznámit Mahonem, ale ten není k dostižení. Agent Kellerman volá Kimovi, jestli by se nemohl zbavit Linca, ale Kim si na to předtím najal Mahoneho a Kellermanovi to nedovolí.

Linc s LJ-em jsou v policejním autě ve Wilcoxu v Arizoně a jedou na policii. Linc se policisty snaží přesvědčit, že je LJ nevinný, ale policisté mu nevěří. Zničehonic se k policejnímu autu zezadu začne přibližovat černá dodávka. Po potyčce se dodávce podaří auto vytlačit z cesty. LJ s Lincem se snaží uprchnout, ale chlápci a jedna žena z dodávky je chytnou. Žena se je snaží uklidnit, ale místo toho schytá od Linca čelo a má rozseklý ret. Linc se od ní pak do dozví, že je od jeho otce - Alda Burrowse.
Mahone číhá na Mika v Novém Mexicu, ale volá mu Bill Kim, aby hned jel do Arizony a zbavil se Linca, jenže Mahonemu se nechce.
Sára je v hotelu Sundown a vzpomíná na to co se jí zatím stalo, kvůli tomu, že Mikovi tehdy v noci pomohla.
Linc s LJ-em dojedou v dodávce až do Trinidad v Coloradu, tam má jeho otec základnu. Jeho otec přiletí letadlem asi za hodinu, ale Linc nechce čekat chce utéct, ale žena ho nechce pustit, je tam nejspíš velitel.
Mahone prochází všechny hotely v Gile a ukazuje jim Mika, aby ho nepřehlédli. Sára se sprchuje a najednou ji poslíček pod dveřmi podsune fax, který přesně určuje čas a místo schůzky.
Sucremu se pokazilo auto, právě teď je v Nebrasce. Doběhne na pumpu odkud volá Teresse, sestře Maricruz. Zjistí, že s Maricruz odjíždějí do Ixtapy v Mexicu, nevrátí se dřív než za týden. Chce, aby mu Maricruz zavolala, na číslo automatu u pumpy.
Sára dojede na místo schůzky a čeká. Mike přijede a Sára vystoupí z auta a dlouho se na sebe dívají. Pak se pozdraví a Mike je rád, že přijela, ale ona říká, že přijela, protože Mike má plán jak všechno dát zase do pořádku.
Mahone konečně dojede do hotelu Sundown a z faxu s pamětí se mu podaří dostat místo a čas schůzky.

Mike Sáře navrhne, aby s ním utekla do Panamy, jenže je jeho plánem zklamaná. Začne mu vyčítat jeho trapný plán i to, že vypustil na svobodu T-Baga, o kterém nevěděla. Najednou ze Sáry vypadne, že jí zavraždili otce. Mikovi je to samozřejmě hodně líto. Mike se jí za všechno omluví, ale nečeká, že mu Sára odpustí, jen nechce, aby v tom zůstala sama. Sára v tom ani nechce zůstat sama a tak přistoupí k Mikovi. Najednou je vyruší černé auto, které se řítí po prašné cestě. Mike se rozjede proti Mahonemu, který auto řídí. Jedou přímo proti sobě a nabírají rychlost. Mahone neposlední chvíli uhne a Mikovi se podaří mu trošku poodjet, ale Mahone je vidí a sleduje je k nějaké chemičce. Tak se požďuchují a Mikovo auto narazí. Se Sárou utečou schovat se do chemičky.
Bellick nahřívá jehlice, tak odváže T-Baga, ten se najednou vzepře a srazí oba k zemi, snaží se utéct, ale chytnou ho a při rvačce mu upadne klíč, ale Geary si ho všimne, jenže než stačí cokoli udělat, T-Bag ho sežere (ten klíč, ne Garyho :) ). Tak T-Baga posadí na záchod a snaží se z něho ten klíč dostat, zatím po dobrém.
Sucremu konečně volá Maricruz na pumpu, ale jak naschvál zrovna přijedou tankovat policisté. Sucre je schovaný za rohem a neví co má dělat.
Sára si myslí, že bude Mahone volat posily, ale Mike ji uklidní, že ho chce Mahone zabít o samotě.
Linc vysvětluje LJovi, že kvůli jeho otci, na něho ušili celou tu boudu s trestem smrti. Pak tam příjde hlavní žena, představí se jako Jane, a Linc se ji omluví za ten rozseklý ret. K základně by měl přijíždět Lincův otec, ale Linc si myslí, že je to past, tak chce utéct, ale chlápci ho zastaví, pak se před ním objeví jeho otec.
Mezitím v chemičce hledá Mahone Mika, Mike má jenom ocelovou trubku na obranu, pořád přebíhají z místa na místo. Mahone jde směrem k Sáře, tak na sebe Mike upozorní.
Kellerman volá Kimovi, kvůli tomu, že někdo unesl Linca, ale Kim mu řekne ať už se o to nestará. Kellerman je naštvaný, že chce povolat někoho jiného.
Sára vyběhne z chemičky a utíká směrem k Mahoneho autu a snaží se najít klíčky. Mike se ocitne v pletivem ohraničené kleci, kde je propan butan. Kohoutem pustí propan butan do místnosti.
Bellickovi se konečně podaří dostat z T-Baga ten klíček, sice trochu špinavou cestou ale přece. Geary mu radí, že je to klíček od skříněk na autobusovém nádraží. Pak T-Baga připoutají ke topení, zavolají policii a zmizí. T-Bag neví co má dělat, je přivázaný za zápěstí, ale nejde to rozvázat.
Mahone pomalu vstupuje do klece, ale Mike za ním hned zamkne dveře. Mahone ho chce zastřelit, ale Mike mu radí, aby to nedělal, protože plyn už je v celé místnosti. Když Mike odchází, Mahone mu řekne, že ho dostane, třeba až v Panamě. Mike je překvapen, že o tom všem ví. Mike něco hledá v troskách svého auta, ale pak pro něho přijede Sára autem Mahoneho. Mikovi ale krvácí ruka, ale řekne, ať se o to teď nestará.
Bellick s Gearym jsou na nádraží. Najdou peníze, poodejdou do ústraní, ale najednou Geary vytáhne paličku na maso a Bellicka omráčí. Peníze chce jen pro sebe.
Sára nakoupí nějaké zásoby a ubytují se s Mikem v motelu.

Sucre volá Maricruz, ale nikdo to nezvedá, tak jí tam nechá vzkaz, že až budou odjíždět zpět z Ixtapy domů, on na ni bude na letišti čekat. Hector přišel na to, že odjeli na líbánky za jeho prachy.
Mike se Sárou jsou v motelu a Sára Mikovi ošetřuje ránu na předloktí. Sára už nechce být dál štvanou zvěří, ale Mike ji slíbí, že od zítřka bude vše lepší, pak se jde osprchovat.
Linc LJovi konečně přestavuje jeho dědečka, Aldo Burrowse. Aldo chce pro chlapce najít úkryt, ale Linc spěchá za Mikem. Chlápek, pracující pro Alda má telefon, je to Kim, který mu poručil zabít Linca okamžitě.
T-Bag už slyší sirény policie.
Mike vyjde ze sprchy, ale je tam jen dopis od Sáry '' Tentokrát jsem si to představovala jinak, promiň'' Sára vleze do auta, nastartuje, pak dlouho přemýšlí, vypne motor a chce se vrátit, ale hned jak vystoupí, míří na ni agent Kellerman.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama