2x11 - Bolshoi Booze

12. března 2008 v 6:23 | Pája |  2 Season
h
T-Bag vyšiluje u topení, snaží se odvázat, ale policisté už klepou na dveře. Pak policie vtrhne do domu, ale nikde nikdo není. Jen za topením je schovaná T-Bagova ruka, jenže policie si jí nevšimne. Mike si v obchodě chce koupit bednu rybího tuku v malých ampulkách a GPS, ale nákup je moc drahý. Tak si to chce vzít bez GPS, zaplatí, ale stařičký prodavač jde dál od pultu, tak Mike popadne i GPS a odchází. Bohužel si ho stařičký prodavač všimne a rozběhne se za ním.

 Mike ho od sebe odstrčí a stařík spadne do beden zboží. Mike se pak ne něho zle podívá a stařík řekne ,,Jen si to vemte, jen mi prosím neubližujte, prosím.'' Mike uteče za roh a vzpomíná co už všechno proved a co už se kvůli němu semlelo: Jak vyloupil banku, jak T-Bag zabil nevinného hlídače při vzpouře ve vězení, jak zemřel Westmoreland, jak T-Bag vyhrožoval ženě v Tooelle, jak se kvůli nim Nika změnila, jak se Sára předávkovala, Jak omráčil ředitele Popeho, kvůli tomu všemu se Mike rozhodne jít do kostela.
Aldo (otec Linca) vypráví Lincovi o tom kdo je a co dělá. Prý měli špeha, který jim chtěl donést záznam o volání mezi víceprezidentkou Reynolds a jejím bratrem Terrencem Steadmanem, několik týdnů poté, co ho údajně Linc zabil. Bohužel špeha chytli, naštěstí stihl záznam poslat guvernéru Tancredimu, kvůli tomu také musel být odstraněn. Když si povídají, zaměstnanec Alda se blíží do domu, když se od kolegy dozví, že Aldo nechce být rušen, kolegu zastřelí. Zaměstnanec je spolčen s Kimem. Aldo řekl, že Sára musí mít ten záznam, to ona je klíč ke všemu, ale zaměstnanec se blíží. Do cesty se mu postaví další kolega, ale hned ho zastřelí, ale když vystřelený obal kulky dopadne na zem, Lincoln zbystří a zpozorní. Chlap vejde do místnosti a okamžitě začne střílet, Linc po něm hned skočí. Chlap chce nakonec Linca zabít sekáčkem na maso, ale Linc do něho bodne nůž. Chlap chvíli stojí, ale pak chce znova Linca zabít, ale zastřelí ho Jane. Pravá ruka Alda.
Kellerman v motelu svázal Sáru a chce to co jí dal její otec. Ale Sára mu přísahá že o ničem neví. Kellerman odejde a začne napouštět vodu do vany.

Mike je u zpovědi.
Linc je z toho útoku špatný, ale najednou útočníkovi zvoní mobil. Linc ho zvedne a povídá si s Kimem. Nakonec to Kim položí a naštve se.
Mike se nechá vysadit uprostřed pouště.
Kim jede až tam, kde je uvězněn Mahone. Pořádně mu vynadá, ale nakonec ho pustí ven z klece. Jenže, když Kim začne mluvit o synovi Mahoneho, Mahone se naštve a chytne Kima pod krkem.
Linc se domluví s Aldem a Jane, aby se rozdělili, Linc s Aldem pojedou do Bolshoi Booze a LJ bude v bezpečí s Jane.
Mike pomocí GPS hledá v poušti to pravé místo. Sebou si nese rybí tuk.
Mahone se snaží přijít na to co je to Bolshoi Booze, ale nedaří se mu to. Dlouho se dívá na fotku Mikovy paže s vytetovaným Bolshoi Booze. Pak to odhodí a projde se. Pak se na tu fotku zadívá z jiného úhlu a zjistí, že to jsou čísla.
Jsou to souřadnice místa, kde právě Mike stojí. Stojí vedle chatičky a blíží se k němu jeep. Z jeepu vystoupí tři chlápci, pro které by měl mít nitroglycerín, ale místo toho jim podstrčí rybí tuk. Teď chce Mike vědět, kde a kdy přiletí letadlo, ale prý se to doví až pár hodin před odletem. Zatím jdou do chatky.
Kellerman se pokouší Sáru přinutit mluvit - tím, že ji topí ve vaně.
Mike čeká v chatce se třemi mexičany, není divu, že je značně nervózní. Chlápek se ho vyptává na nitroglycerín, ale Mike má pokaždé správnou výmluvu.
T-Bag je schovaný ve skladě a má sebou něco jako navigační displej.

Bellick je v nemocnici a vysvětluje úřednici, že byl napaden, ale neví kým, Gearyho zamlčel. Pak volá Gearymu a nechá mu v hlasové schránce né zrovna nejslušnější vzkaz. Geary je v hotelovém pokoji a užívá si života v bílém županě. Někdo klepe na dveře hotelového pokoje. Jsou to 3 prostitutky.
Linc jede s Aldem do Bolshoi Booze a povídají si o minulosti. Dorazí asi za 3 hodiny. Konečně se mexičan dozví kdy a kde přistane letadlo, ale ten druhý mexičan udělal test nitroglycerínu a zjistil, že je to obyčejná cukrová voda. Mike má velký problém. Přiloží mu ke spánku zbraň. Mexičana venku někdo skolí. Chtějí Mike zastřelit, když v tom jednoho postřelí Sucre a ten druhý mu chce pomoct, protože krvácí, jsou to bratranci.
Kellerman potopí Sáru a hned do vody namočí i žehličku (v USA asi nemá 220V jinak by jí to zabilo :) ). Sára pod vodou řve co může, ale není ji to nic platné.
Geary chce prostitutkám zaplatit, ale všimne si červeného světýlka, které je v penězích, hned potom někdo klepe. Je to T-Bag. Vyhodí prostitutky a jde po Gearym, ten se všechno snaží hodit na Bellicka, ale marně. Pak se chce dohodnout, ale T-Bag bere do ruky láhev šampaňského.
Mikovi se podaří z postřeleného Mexičana dostat, kde a kdy letadlo přistane. Druzí Mexičané prosí Mika, aby je pustil, aby mohli pomoct svému postřelenému bratranci. Sucre křičí, aby šli a Mexičané prosí aby je pustil. Mike se dlouho rozhoduje…
Kellermanovi volá Kim. Dal jasný příkaz zbavit se Sáry.
T-Bag sedí v hotelovém pokoji a popíjí šampaňské.

Mike se nakonec rozhodne Mexičanům pomoct. Rychle bratrance rozváže a ti okamžitě pomůžou postřelenému, ten se na poslední chvíli otočí a řekne Mikovi pravý čas a místo odletu letadla.
Bellick chce odchází z nemocnice, ale před nemocnici přivezli někoho ošklivě pořezaného, při převozu zemřel. Byl to Geary. Ven z nemocnice vychází i úřednice, když to vidí chce znova vyslechnout Bellicka.
Mahone si volá s jeho exmanželkou a snaží se jí omluvit, jako by všeho litoval a mělo přijít něco hrozného. Pak se vydá do pouště, pouze se zbraní.
Před chatičkou je sraz. Je tam Mike, Sucre pak přijedou Linc s Aldem. Mike se dlouho dívá na svého otce. Pak řekne, že už se s ním jednou potkal.
Kellerman nechce, ale musí zabít Sáru. Opravdu ji prosí, aby mu to řekla, ale Sára ne to: ,, Jdi k čertu'' Kellerman ji svázanou žduchne do vany plné vody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama