2x14 - John Doe

12. března 2008 v 6:25 | Pája |  2 Season
h
Mike s Lincem a Kellermanem vybíhají z tunelu, ke kterému doráží policejní posily. Trojice nasedne do černého Chryslera a odjíždí. Policista Tuggle slyší mobil, tak jde do tunelu a na schodech leží zhroucený Mahone. Mobil vezme a sdělí Kimovi, že je Mahone postřelen. Mike v autě zpovídá Kellermana, co je zač. Kellerman vidí zátarasy, tak se bratři musí schovat na podlahu. Kellerman udělá scénu, že je velký federální agent a jestli ho okamžitě nepustí zavolá svým nadřízeným. Policie ho rychle pustí.


,,Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.'' odpoví Kellerman na Mikovu otázku proč jim pomáhá. Linc vzpomíná jak ho Kellerman chtěl zabít, když ho převáželi z věznice. Jak ho poprvé Aldo zachránil. Tak hlavou bouchne Kellermana a strhne volant. Málem narazí do traktoru na poli. Pak auto zastaví Linc si pěkně rozzuřený obejde auto a vytáhne z něho Kellermana a vyhrožuje mu jeho vlastní zbraní. Ale Kellerman jim slíbí najít Terrence Steadmana a taky že to on na Linca celé narafičil a on mu může pomoct se ze všeho dostat.
Ve Fox River nepatří Bellick zrovna k těm nejoblíbenějším. Pak si ho všimne obrovský negřík. Jde k němu a po Bellickovi chce, aby mu po každém jídle dal svůj dezert. Bellick odmítne, ale negřík mu jednu vrazí, tak Bellick nakonec souhlasí.
T-Bag je u Hollanderů doma a ujišťuje Susan, že se ho nemusí bát. Susan je nervózní, ale snaží se vypadat v pohodě. Pak se opře o šuplíky a nenápadně otevře jeden, ve kterém je revolver. Pak šuplík zavře a dál se baví s T-Bagem.

Linc s Kellermanem se v autě trochu hádají kdo je lepší, když v tom volá Kim, aby zjistil co se děje. Kellerman je klidný, ale doví se, že Mahone není mrtvý, ale zatím všechno svalí na Linca a řekne, že bratři jsou mrtví a teď je jede pohřbít. Ale Kim řekne ať je nepohřbívá, tak mu Kellerman položí s mobilem.
C-Note je s DeDe u jezera a ona se ptá kde je její maminka, ale C-Note se vymluví na její kamarádku, ale DeDe mu nevěří a odběhne do karavanu. C-Note volá svému švagrovi, ale doví se, že s jeho ženou to nevypadá vůbec dobře. Chtějí ji obžalovat.
Kellerman dojede na letiště a chce odletět nahoru na sever. Pilot je nachystán, jen Linc váhá jestli mu věřit nebo ne, ale Mike tvrdí, že nemají na vybranou.
Jen co se Mahone probudí, dostane do ruky mobil s Kimem. Kim je spokojený, ale když se doví zprávu, že ho Kellerman podrazil a že jsou bratři naživu, úsměv mu zmizí.
Steadman se ve své vile rozčiluje, že bratři zase utekli a on pořád nemá svůj život zpět.
Mahone se začíná stavět na zadní a dál nechce s Kimem spolupracovat.
Ve Fox River funguje dohoda mezi negříkem a Bellickem. Ale negřík chce víc než jeden dezert. Chce jich pět, ale Bellick vytáhne z tepláků ponožku s baterkami a sejme tři negříky, pak zazvoní poplach a vše se uklidní.
T-Bag sedí v obýváku a baví se se Susan. Pak zazvoní klíče a někdo odemyká dveře. Jsou to děti a když vejdou začnou radostně křičet ,,Strýček Teddy, Strýček Teddy!'' T-Bag si hraje na postrádaného tatínka.
C-Note si udobřuje DeDe, když v tom zvoní nedaleká budka. C-Note mluví se švagrem a má lepší náladu, protože to vypadá nadějně. A pak chce s rodinou odjet na Aljašku, ale švagrovi se to nelíbí, tak se trochu pohádají a C-note mu to položí.
Kim volá Steadmanovi, protože evakuační vůz už vyjel, ale k vile právě dojel. To se Kimovi moc nezdá. Z auta vyskočí Kellerman a začne na šechy mířit a vyhrožovat. Kim vydá rozkaz všechny zabít, tak se strážce o něco pokusí a Kellerman je oba zabije.
Mahonem volá jeho žena Pam, protože je jejich syn v nemocnici. Někdo ho srazil autem a ujel. Mahone chce chytit taxíka, ale venku na něho čeká agent a varuje ho před dalšími nehodami na jeho rodinu. Tak se rozhodne vrátit zpět do práce pro Kima.

Mike, Linc Kellerman a Steadman jsou v motelu a řeší co budou dělat dál. Kellerman je ale zklame, protože když vystoupí se Steadmanem nemají ho jak identifikovat. Agenti všechno smazali. Dokonce podstoupil plastickou operaci. Kellerman chce v motelu chvíli zůstat a pak se vydat do Wahshigtonu DC.
T-Bag se dívá s rodinou na Tv. Susan si odskočí a jde rovnou k šuplíku s revolverem, ale nic tam není, má ho totiž T-Bag. Tak se se Susan hádá, ale Zack vezme židlí a sejme s ní T-Baga. Susan se mu pokusí revolver sebrat a děti chtějí utéct, ale T-bag vzpouru zvládne a má zase všechno pod kontrolou.
Bellick se teď ve vězeni dělá velkým machrem, protože zmlátil největšího negříka co tam byl. Přijde k němu strážník a oznámí mu, že dneska v noci mu to chce negřík oplatit. Má totiž známé na noční směně.
Steadman si dělá srandu z Kellerman, jak jednou požádal Carolinu (prezidentka) o ruku. Steadman je ve velmi dobré náladě a směje se. To už Linc nevydrží a srazí Steadmana ke stěně a řve co dělal, když zabili Veronicu? Kellerman rychle vytáhne zbraň a ohrozí Linca. Mike pak Linca uklidní a všechno se dává do normálu.
C-Notově ženě zamítli kauci a C-note se chce jít nahlásit, ale jeho švagr nechce aby to udělal. Kacee chce aby C-Note utekl s DeDe.
T-Bag zatlouká dveře velkýma deskami. A jeho rodinka sedí svázaná na židlích.
Mike volá zpravodajské službě, Kellerman na něho vytáhne zbraň, chce aby hned zavěsil, ale Mikovi to nevadí. A nahlásí se, že se chce vzdát.

Bellick spí, ale probudí ho noční zpívání jeho jména. Negříci ho chtějí dostat. Najednou se mu otevřou mříže.
Mahone volá Kimovi, protože se vrací do práce. Pak vystoupí z auta a otevře kufr ve kterém je mrtvola agenta, který vyhrožoval Mahonemu.
V motelu čekají na příjezd policie a Tv. Steadman chce co nejrychleji zmizet. Ale nesmí, Lincovi vytrhne zbraň zpoza pasu. A chce aby ho hned pustili! Mike s ním mluví a vysvětluje mu, kolik lidí kvůli němu zemřelo. Steadman řekne ,,Sorry'' a vystřelí si mozek. Přijede policie a buší na dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama