Červenec 2008

Loučím se :(

22. července 2008 v 14:13 | hello_painka |  Vzkazy
k
Tak lidi, je to tady :) Na tohle jsem čekala celej život! A je to, zítra jedu do USA respektive do Los Angeles bože zní to divně, fakt divný ale je to pravda :) Mám nervy v prdeli (omluvte můj slovník, ale vžijte se do mojí situace xD) Timhle se s Vámi chci rozloučit, hlavně s mými skvělými esbéčky, na dlouhé tři týdny. Slibuju že hned až přijedu tak sem dám fotky a budu vyprávět. Taky doplním všechny novinky a dám sem slibovaný design co už mám připravený. Bude se mi stýskat :(

xoxo teddy-girl

Spoilers

22. července 2008 v 14:03 | hello_painka |  NEWS
 • b
  Uvidíme trochu více kretivního Michaela,bude vymýšlet plány podobně jako v season 1 :-)
 • T-Bag pořád cítí zlost proti Michaelovi,že ho nechal s nožem v ruce policii (viz.2.22) a potom ještě při útěku v SONA,kdy ho vlastně také kvůli Michaelovo plánu chytili...Podle The_Man bratrům moc pomáhat nebude...Proto v Promo fotce stojí na straně The Company.
 • tzv. Don,který je agentem FBI a pomáhá Michaelovi v boji proti Společnosti,není úplně hlavní postavou a Scofieldovi bude spíše říkat co udělat,a ten na to vymyslí plán :-)
 • Maricruz nebude účinkovat v epizodě 4.01 Scylla

Co řekli o 4. sezóně

22. července 2008 v 14:02 | hello_painka |  NEWS
 • Wentworth Miller prozradil,že diváci,kteří se těší na reunion Michaela a Sáry uvidí,to co chtějí vidět a očekávají.Dále odtajnil,že Michael se ale také změnil,od dob,kdy si myslel že je Sára mrtvá a on měl na rukou krev,si teď bude během série uvědomovat,jestli si Sáru vůbec zaslouží a jestli zrovna ona musí mít to "štěstí" že jí miluje právě on.
 • Sarah Wayne Callies zase odhalila to,že za celou dobu,co byla Sára "pryč" se jí staly vážné věci,které na ní nechaly následky a proto se docela změnila jako postava.Opět potvrdila že na střetnutí Michaela a Sáry nebudeme muset dlouho čekat,ale taky to,že ikdyž už mezi jimi nejsou zdi věznic,je toho ještě hodně,co musí překonat.Jak už bylo v prvním interview otázka na nějaké intimnější scény,i tady Sarah odpověděla tajemně že se stále jedná o pořad vysílaný okolo 9:00 pm takže obnažené scény si nemohou dovolit,ale i přesto se dočkáme jejich slíbeného rande.
 • Jodi Lyn O'Keef se svěřila,že kontroluje každý scénář aby zjistila jestli její postava Gretchen právě v tomto a tomto díle nezemře,prý si vůbec není jistá životem své postavy a docela se obává že příjde o krk.Jodi Lyn dál přiznala,že vůbec neví kdo bude hrát její sestru Ritu (místo na tento charakter ještě není obsazené) a že se na to moc těší.Nakonec odtajnila že Gretchen už pro Company pracovat nebude,a spíš bude tak na "volné noze"
 • William Fichtner prozradil,že ikdyž 4.série začíná měsíc po událostech z konce třetí,postavy se ocitnou v úplně jiných situcích,stejně jako Mahonova situace se radikálně změní.Fichtner dále přiznal,že když dostal scénář k epizodě 4.01 byl z něho úplně hotový.S vývojem své postavy prý požádal scénáristy aby byla tahle sezóna pro něj opět výzva,jako v sérii před tím,kdy byl drogové závislý a chyběla mu rodina.
 • Robert Knepper odhalil,že T-Bag si není až tak vědom důležitosti ptačí knížky,kterou vlastní ikdyž ví že je důležitá,neuvědomuje si jak moc.Robert toho nechtěl moc prozradit ale dozvěděli jsme se,že je i nadále králem věznice SONA,ikdyž by ji měl opustit už v prvním díle.Stále nevíme jak.Dále taky prozradil,že se konečně povedlo vytvořit takovou protézu,ve který ho nebolí jeho "useknutá ruka".
 • Wade Williams dodal,že se bál toho,že by zůstal trčet v SONA.A doufá že po té trapné sérii kdy chodil v roztrhaném tričku a tygří nohavičce ho snad čekají lepší časy:-)
pndn.estranky.cz

Novinky o Tweenerovi

22. července 2008 v 6:29 | hello_painka |  NEWS
g
Po delší době také pár zpráv o Tweenrovi. Lane Garrison (Tweener) je nyní pod maximální ochranou, ale není to kvůli jeho chování. Herec ze seriálu Prison Break, který byl odsouzen k 40ti měsícům vězení za zabití spolujezdce při autonehodě v prosinci roku 2006 byl přeložen z nápravného zařízení Donovan v San Diegu do Californské státní věznice Corcoran, ve které může studovat kurzy vysoké školy.
Lane totiž nikdy neměl šanci studovat na vysoké škole, takže teď tráví čas za mřížemi studováním. Podle informací z vězení by měl Lane studovat politické vědy a doufá, že v tomto oboru bude moci pokračovat i po jeho propuštění z vězení, které by mohlo nastat při dobrém chování už v únoru roku 2009.
Chudák, já ho tak lituju :(

Návrat Paula Kellermana?

22. července 2008 v 6:27 | hello_painka |  NEWS
n
Děj této epizody by se měl odehrávat v Las Vegas. Poslední dobou se objevují samé zajímavé informace ze seriálu, ale nejzajímavější přijde až teď. Na internetu se totiž objevila zpráva o možném návratu jedné z postav, která se už ve třetí sérii neobjevovala. Stačí když napíšu - Hi, my name is Lance and i'm an addict
Ano je to tak. Spekuluje se o možném návratu Paula Kellermana. V jednom rozhovoru pro TVGuide se totiž Paul Adelstain zmínil o tom, že příběh postavy Paula Kellermana je zakončem dobrým cliff-hangerem a určitě o něm budou všichni diskutovat. Podle Karyn Usher, scénáristky a producentky seriálu se může stát všechno. Ona sama by se nedivilia, kdyby se Paul v seriálu znovu objevil, je to přeci Prison Break. Tato informace pochází z článku v oficiálním magazínu seriálu Prison Break. Nasvědčuje tomu i skrytý bonus z DVD druhé sezóny. Bonus obsahuje seznam mrtvých postav ze seriálu a Paul Kellerman na něm není. Nedávno návrat Paula Kellermana do 4.serie potvrdil i Paul Scheuring.

Mám rozbitou hubu

21. července 2008 v 13:46 | hello_painka |  Vzkazy
okko
To byste nevěřili co se mi teď stalo. V pokoji mám vylepený plakáty Prison Break že jo. No a můj milý sedmiletý bratr si myslel že si s nima může dělat co chce, prostě jeden plakát vzal a celej ho počmáral (naštěstí jsem ho mám dvakrát, to on ale neví) nasralo mě to s proinutím tolik že jsem mu roztrhala všechny plakáty Kobra 11 (on to sleduje) no a to se rozjelo. Potom co jsem mu to roztrhala jsem mu to ukázala a vysmála se mu do ksichtu. Začli jsme se prát ale ne zesrandy, bylo to docela nepříjemný. Dala jsem mu několik facek, mezitím byly sprostý slova jak ode mě tak od něj. On se tak naštval že mi normálně dal pěstí, a to nekecám prostě pěstí do ksichtu. Bolí to jak svině! A teče mi krev, ale taky jsem mu potom dala pořádnou facku. Teď s ním nemluvím a asi dlouho nebudu. No konečně jsem zažila nějakou rvačku xD jsem ráda protože když si vzpomenu na Útěk tak tam jich je celkem dost ;-) Ale teda fakt to bolí.

xoxo teddy-girl

Návštěvnost 14.7. - 20.7. 2008

21. července 2008 v 6:16 | hello_painka |  Statistic
Navstevnost za minuly tyden (14.7. 2008 - 20.7. 2008) je:
Pondeli: 62
Utery: 68
Streda: 74
Ctvrtek: 96
Patek: 64
Sobota: 53
Nedele: 54

Celkem: 471
skvělý! díky =)

Muse Watson - Happy Birthday, 60

20. července 2008 v 16:45 | hello_painka |  NEWS
b
Dnes 20. července slaví další herec z Prison Breaku své 60. narozeniny. Jmenuje se Muse Watson. Ztvárnil Charlese Westmorlanda, který zemřel na konci první série. chci popřát hodně zdraví, štěstí a úspěchů!

Zprávy o seriálu

18. července 2008 v 7:43 | hello_painka |  NEWS
" Budeme dělat Prison Break tak dlouho, dokud to po nás bude televizní společnost FOX chtít......ale když nás neosloví pro 5. nebo 6. sérii, tak už to bude konec naší cesty.
Ale my scénáristé a producenti se o tyhle věci nestaráme. Děláme seriál jak nejlíp umíme a koukáme co se stane. Televize se k nám chová skvěle a jsou to naši partneři - budeme pro ně pracovat tvrdě, dávat jim seriál na který budou doufáme pyšní a uvidíme co se stane. Takhle je to u každého seriálu. Začnete to vysílat a doufáte v nejlepší."
Takže v podstatě nic nového, ale jelikož FOX Prison Break neuvedl do svého plánu pro příští rok, může být tato sezóna opravdu poslední. Jediné co by to možná mohlo změnit je vysoká sledovanost čtvrté série. Můj názor je, že by seriál měl skončit po čtvrté sérii, která doufám důstojně uzavře celý příběh. A co si myslíte vy můžete napsat do komentářů;-)
Dále tu máme pár nadšených vět od Williama Fichtnera, který je nadšený ze 4.série a dodává: " Scénáristé napsali opravdu skvělé postavy". Jediné na co se ptá scénáristů je to, zda-li pro něj bude další děj výzvou - drogová závislost a postrádání manželky.
Narozdíl od něj se Jodi Lyn O´Keefe obává, že její postava může být ve čtvrté sérii zabita. " Nikdy nevíte co se mi stane. Pořád kontroluju, jeslti nejsem mrtvá. Kontroluju každý scénář, který dostanu. Nejdřív kouknu na první stránku, jestli je mé jméno na cast listu a potom pročtu všechny moje scény abych zjistila, jestli se mě nechystají zabít. Mám trochu obavy. "
Dále nám také prozradila, že může mít malý románek s T-Bagem. Možná se tak dočkáme dvou týmů - dobrého a zlého - Susan B. a T-bag proti Michaelovi a Sáře:-)
Ty vo*e T-Bag a Susan! Tk na to se těšim. To se povedlo xD skvělý xD xD

Poslední díl

17. července 2008 v 21:44 | hello_painka |  Vzkazy
o
Tak je to tady za necelou hodinu a vypukne poslední díl druhé řady nejlepšího seriálu v dějinách lidstva vůbec xD Jak již víte NOVA bude vysílat Prison Break až v roce 2009 to je přes půl roku, tak si pořádně užijte dnešní poslední díl, protože přes půl roku neuslyšíte naše nadabované hrdiny =) Popis epizody jsem nikde nemohla najít tak jen tak z hlavy co si pamatuju.
Díl začíná tam kde skončil. Michael se musí do pěti minut rozhodnout jestli vymění peníze a jeho loď za Lincolna, kterého mahone vězní v panamském přístavu. V Chicagu Paul Kelerman zatím vystupuje s tím, že vše co obvinilo Linca byla jenom past, falešné obvinění. Sára je propuštěna ale Kellerman je odvážen do vězení. Poté když Sára odchází je v televizi živě vysíláno "během celostátního pronásledování, po útěku z věznice Fox River a nastražené pasti pod vládou Caroline Reynoldsové, bude Lincoln Burrows s okamžitou platností zproštěn všech obvinění. (Úvodní scéna xD) Nakonec se Michael rozhodně že mu loď a peníze donese. Před tím si ale vyřizuje obchod s drogovým obchodníkem, který si původně myslel že je Michael policista ale Mike mu řekne ať na internet zadá jméno Michael Scofield. Automaticky se na počítači objeví 100 000 dolarů za to kdo Michaela vydá policii. Mike chce aby ho udal. Ve skutečnosti na tu loď nastražil asi 2 kg kokainu. Mezitím je Sucre v nemocnici, potom co ho T-Bag bodnul do ramena šroubovákem, a jde pryč protože nemůže žít s vědomím že Maricruz je někde vězněná. Vydává se k telefonu a volá na ambasádu kde chce Bellicka. Toho ale vidí jak ho policie odváží do vězení. Sucre poté padá na zem. V přístavu se objevil agent Bill Kim který se teď snaží zabít i Mahoneho, který ho zradil. Michael a Lincoln utekli a vzali peníze. Mahone jde na loď a zastaví se v nějakém jiném přístavu a vyřizuje něco s lodí, když se tam objeví policie a v lodi najdou právěten Kox co tam Michael nastražil. Mahone je zatčen. T-Baga drží ve vazbě a příjde za ním chlápek. T-Bag se ho ptá kdy už ho propustí, ale chlap říká že v tom je zádrhel a že se nechal chytit což nebylo v dohodě. Muž odchází a T-Bag je pravděpodobně třetí, co se objeví v SONĚ. Michael jde na jinou loď kde se objeví Sára, která jim oznamuje že je Linc volný. Lincoln říká "zvládli jsme to" poté se obejeví Bill kim a míří na ně zbraní: "Ne málem jste to zvládli" Kim shodí peníze do vody a málem zastřelí někoho z bratrů. Výstřel. Sára zabila Billa. A part je zase na útěku. Michael a sára jsou v chatě kde následuje milostná scéna. Poté oba dva vychází ale Michael míří zbrání na Sáru a říká policii že on ho zastřelil. Michael je zároveň poslední klučina co putuje do SONY. V závěrečné scéně je vidět jak vstupuje do příšerné věznice a vychází na dvůr... KONEC
No není to přesný protože už si přesně nepamatuju jk to šlo za sebou, ale to hlavní jsem doufám vypsala takže Bueno Suerrte všem do 44. dílu našeho Útěku :D

Můj wall s Domem

17. července 2008 v 18:04 | hello_painka |  Moje výtvory
A nakonec jeden s Dominicem =)

Moje wally s Wentem

17. července 2008 v 18:04 | hello_painka |  Moje výtvory

Moje wally s T-Bagem

17. července 2008 v 18:03 | hello_painka |  Moje výtvory

Moje wally se Sarah

17. července 2008 v 18:02 | hello_painka |  Moje výtvory
No k mým kresbám jsem se dost jasně vyjádřila xD xD takže přejdu dál... udělala jsem zase nějakou grafiku. Wallpapery se Sárou, Michaelem, T-Bagem a Lincolnem. Tak snad jsou lepší než moje předešlé výtvory :D

Mé kreslené postavy

17. července 2008 v 14:29 | hello_painka |  Moje výtvory
Tak jsem zas udělala takovou blblost xD Z nudy děláte věci kterých pak litujete, a že toho fakt lituju. Zkoušela jsem nakreslit Michaela, T-Baga a Susan B. Anthony, no a podle předpokladu to nedopadlo moc dobře. Dozvěděla jsem se že kreslim hůř než jsem myslela takže lituju toho že jsem to vůbec malovala. No tak tady se koukněte xD

Promo 6/10

16. července 2008 v 13:36 | hello_painka |  promos
Tak dnes se objevil další trailer již čtvrtý trailer na season 4. Tenhle už se dá stíhat a je fakt super. Už je tam vidět naše celá partička co společně táhne do boje proti "The Company" Určitě se koukněte tady =). Myslím že tahle série bude fakt moc povedená.

Went zpívá

16. července 2008 v 9:46 | hello_painka |  music videos
Podívejte se jak Went zpívá Happy Birthday..:))


Chicken foot Sammy

16. července 2008 v 9:33 | hello_painka |  music videos
Co tohle má být? =D Jen tak čučim na videa z youtube najdednou se mi tam objeví tohle =D Musíte si pustit zvuk.


Fox Summer 2008

16. července 2008 v 7:58 | hello_painka |  interviews
Video z Fox Summer 2008. Jsou tam rozhovory se Sarah Wayne Callies, Jodi Lyn O´Keefe, William Fichtner a Wade Williams.Promo fotka 4. řady

16. července 2008 v 7:44 | hello_painka |  s4
Tak a je tu! První promo fotka ze 4. řady. Je skvělá ne? Až na ten knírek :D Rob vypadá jak mafián ale jinak to všem moc sluší. Na HQ fotku se podívejte tady.

d