Únor 2010

Graphic

28. února 2010 v 10:54 | Teddy-girl* |  Graphic
obrázky na plochu

>>Blends<<
mnou vytvořené

různé fotomontáže

>>Other<<
ostatní např. kreslené postavy seriálu

Download

28. února 2010 v 10:49 | Teddy-girl* |  Download
stáhni si celý seriál

stahuj soundtrack ze všech řad

>>Bonusy<<
rozhovory, za scénou, zajímavé střihy - stahuj

stáhni si film nebo epizodu seriálu kde hraje někdo z PB cast

>> Movies <<
filmy s vězeňskou tématikou

Videos

28. února 2010 v 10:42 | Teddy-girl* |  Videa
>>Promo<<
trailery na další epizody

video rozhovory s herci

videa z natáčení

videa s písničkama

Dnes posílám!

26. února 2010 v 13:24 | Teddy-girl* |  Vzkazy
Ahoj všichni, jak se máte? Já skvěle =D Už asi rok plánuju, že pošlu Wentovi a Robertovi dopis s prosbou o autogram a právě dneska jsem se konečně rozhodla a dokopala se k tomuto "velkému kroku" =D Dopisy už mám napsané, jejich fotky ve formátu A4 taky vytisklý. Teď už jenom skočím pro obálky a mezinárodní odpovědku (sice vůbec nevím co to je a jak to vypadá ale bez toho se neobejdu =D) odpoledne skočím s kámoškou na poštu a už budu jen doufat, tak mi držte palce =) No řeknu vám...matka je z toho na mrtvici, včera se mi nedařilo a papíry lítaly všude po pokoji, protože můj "krasopis" nevypadá nějak zvlášť vábně =D Snad budu mít štěstí a tahle "akce" se podaří...
xoxo teddy-girl

Návštěvnost 15.2. - 21.2. 2010

23. února 2010 v 18:04 | Teddy-girl* |  Statistic
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 17
Utery: 15
Streda: 24
Ctvrtek: 12
Patek: 47
Sobota: 44
Nedele: 38

Celkem: 197
Děkuji :-)

Photoshoot 0.5

21. února 2010 v 19:20 | teddy-girl |  robin photoshoots
Počet fotek: 4

free image host free image host free image host free image host

Cherry

21. února 2010 v 18:51 | teddy-girl |  Seth ,,Cherry"
Osmnáctiletý Seth Hoffner byl zavřen do Fox River kvůli drženým drogám. Objevuje se pouze ve třech dílech první série a to jako další zneužívaný "T-Bagův chlapeček" co se ho drží za kapsu. od něj také dostal přezdívku "Cherry". V devátém díle spáchal sebevraždu před očima několika vězňů, protože už nevydržel psychické napětí co v sobě měl kvůli T-Bagovi.

Maricruz Delgado

21. února 2010 v 18:47 | teddy-girl |  Marricruz Delgado
Maricruz Delgado je přítelkyní Fernanda Sucreho. Můžeme jí vidět v některých epizodách první a druhé řady. Fernando je její životní láska a když je konečně ospravedlněn, vidíme že spolu mají krásnou dceru.

Haywire

21. února 2010 v 18:44 | teddy-girl |  Haywire
Jméno: Charles Patoshik
Vězeňské číslo: 72864
Umístění: Psychiatrické oddělení, cela 25
Zločin: Dvojnásobná vražda druhého stupně
Rozsudek: 60 let
Zbytek trestu: 56 let
Na podmínku: 26 let
V současné době: Mrtvý

Ještě než se dostal do vězení, Patoshik byl vynikajícím studentem s doktorátem z matematiky, se zaměřením na výzkum fraktálů, což je typ geometrického obrazce. Během této doby intenzivního studia začal znatelně zažívat symptomy duševní nemoci. Zanedlouho, a navzdory své nenásilnické minulosti, Patoshik vešel do domu svých rodičů s brokovnicí v ruce. Vešel do jejich ložnice, zatímco spali, a oba je zabil. Patoshik tvrdí, že si nevzpomíná na svůj zločin a nenabídl žádné vysvětlení, proč zabil své rodiče. A tak byl poslán do psychiatrické léčebny ve Fox River, kde si vysloužil přezdívku "Haywire (potřeštěný)". Po čtyřech letech intenzivní léčby doktoři usoudili, že může být přesunut do bloku s nízkou ochranou. Vězeň má neuroanatomické poranění, které způsobuje hlubokou nespavost a trpí schizoftrenií - rozštěpení mysli. Denně dostává léky na tuto poruchu. Vězeň je ohodnocený stupněm D a není mu povolena práce ve vězení.

Emily Morgan

21. února 2010 v 18:39 | teddy-girl |  Emily Morgan
Malá Emily se objevuje až ve čtvrté řadě. Postupem času zjišťujeme že je dcerou Gretchen Morgan. Emily to ale neví protože jí vychovává Rita, sestra Gretchen a myslí si, že je jenom její teta.

Waytt

21. února 2010 v 17:41 | teddy-girl |  Waytt
Agent Waytt se v seriálu objevuje až ve 4.sérii. Byl povolán Padmanem aby vyčistil bordel po Gretchen. Má za úkol zabít Whistlera a všechny, kdo s nim přišli do styku. Nakonec se mu to podaří ale Alex Mahone ho poté zabije. Zavraždil mu totiž malého syna.

Don Self

21. února 2010 v 17:38 | teddy-girl |  Don Self
Postava Donalda Selfa se objevuje až ve čtvrté sérii. Agent Self už dlouho pracuje na odhalení Společnosti. S pomocí Michaela Scofielda a jeho parťáků chce tuto tajnou organizaci odhalit. Nakonec se ukáže že je na špatné straně a ko konci poslední série skončí na psychiatrii.

Charles Westmoreland

21. února 2010 v 17:36 | teddy-girl |  DB Cooper
Jméno: Charles Westmoreland
Vězeňské číslo: 21562
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 13
Zločin: Únos letadla, neúmyslné zabití a zabití z nedbalosti
Rozsudek: 60 let {doživotí)
Zbytek trestu: doživotí
Na podmínku: 26 let
V současné době: Mrtvý

Právě to je 28 let, co je Charles Westmoreland zavřený ve Fox River, což z něj dělá jednoho z nejdéle zavřených vězňů. Westmoreland byl původně usvědčený v Douglas v Arizonii a první dva roky svého trestu strávil v arizonské věznici ve Florencii. Avšak kvůli nízkému rozpočtu musela Arizona některé své vězně předat věznicím jiných států. A tak Westmoreland byl přemístěný do Fox River v roce 1973. Už ve vězení v Arizonii se šeptalo, že Westmoreland je ve skutečnosti legendární únosce DB Cooper. V roce 1971 Cooper držel 727 pasažérů a jako vykupné požadoval $1.5 milion. Jakmile mu byly vydány, tak seskočil padákem do lesa z Pacific Northwest. I když nebyly žádné přímé dukazy k obvinění Westmorelanda coby Coopera, vyskytl se jeden dostatačující nepřímý důkaz který ho usvědčil. Přezdívka "DB Cooper" ho pronásledovala až do Fox River. Není jednoduché být vězněm, když ostatní předpokládají, že jste milionář. Ostatní vězni ho stále obtěžují. Jednou byl dokonce napaden jiným vězněm, který mu zlomil nos, protože z něho chtěl dostat ty peníze. Ale v posledních letech tyto útoky ustávaly. Má to co dělat i s jeho postarším věkem. Ale po 30 letech neustálého popírání, že je DB Cooper, mnoho vězňů došlo k závěru, že Charles Westmoreland není ve skutečnosti tím slavným D.B. Cooperem. Vězeň má pověření skupiny "B", takže je mu povolena práce ve věznici.

James Whistler

21. února 2010 v 17:34 | teddy-girl |  James Whistler
Jméno: James Whistler
Umístění: SONA
Zločin: vražda
V současné době: Mrtvý

James se schovává ve vězení před ostatními vězni, protože na něj starosta Panamy vypsal odměnu za vraždu jeho bratra. Ten kdo ho najde může jít na svobodu z vězení SONA. Michael mu poté zachrání život a plánují spolu útěk. Povedl se jim. V prvním díle čtvrté řady je James zabit nájemným vrahem společnosti.

Sofia Lugo

21. února 2010 v 17:27 | teddy-girl |  Sofia Lugo
Sofia je postava, která se objevuje až ve třetí sezóně. Víme, že miluje Jamese Whistlera a pomáhá mu v některých věcech mimo vězení. Poté se seznamuje s Lincolnem a spolupracuje s ním na plánu útěku. Během třetí řady si můžeme všimnout jak se sbližuje s Lincem a ve čtvrté sérii s ním žije a je konečně šťastná.

Veronica Donovan

21. února 2010 v 17:24 | teddy-girl |  Veronica Donovan
Jméno: Veronica Donovan
Zaměstnání: obhájkyně Lincolna Burrowse
V současné době: Mrtvá


Navzdory mladistvému delikventovi Lincolnu Burrowsovi, se kterým chodila na střední škole, se nenechala svést pro "pouliční život Cicera". Byla studentem s výbornými výsledky, a tak dostala plné akademické stipendium na univerzitě v Illinois v Chamapaign, kde maturovala s titulem bakaláře v právnickém oboru a potom pokračovala ve studiu právníka a udělala si doktorát na Bay Law School. Po promoci na Baylor se přestěhovala zpět do Chicaga, kde mohla uplatnit svoje znalosti majetkového zákona v kanceláři firmy Glazer a Ross. Ačkoli neměla žádnou zkušenost s trestním právem, obhajovala přítele z dětství Michaela Scofielda proti obvinění z ozbrojené loupeže po tom, co odmítal jakoukoli pomoc právníků jmenovaných právním zástupcem.

Gretchen Morgan

21. února 2010 v 17:23 | teddy-girl |  Gretchen Morgan
Gretchen Morgan se objevuje až ve třetí sérii. Její krycí jméno je Susan B. Anthony. Záhadná žena, která řídí celý plán útěku Jamese Whistlera z vězení SONA a dává rozkazy Lincolnovi. Není ale šéfem celé společnosti. Ve čtvrté řadě se dozvídáme že má osmiletou dceru jménem Emily a pro její bezpečí udělá cokoliv. Nakonec skončila ve vězení.

Sára Tancredi

21. února 2010 v 17:19 | teddy-girl |  Dr. Sára Tancredi
u
Jméno:
Sara Tancredi
Zaměstnání: doktorka ve Fox River
V současné době: Svobodná


Motto doktorky Sary Tancredi zní: "Buďte změnou, kterou chcete vidět ve světě." Již když byla malá tak věděla, že jednou bude doktorkou. Vyrůstala na předměstí Chicaga a vždy doufala, že bude pracovat v nemocnici nebo bude soukromou doktorkou. Tyto sny se ale změnily během prvního ročníku na Northwestern University, když se Sara představila profesorům prací o Mahatma Gandhi. Její názor na svět se ihned změnil. Sen doktorky se jí brzy rozplynul, a tak si uvědomila, že musí jít na dráhu více humanitární. Ironicky, Gandhiho názory nenásilného přesvědčování, přesvědčily i Saru, která se rozhodla pracovat v prostředí plném násilí a zločinu, ve věznici Fox River. Jako jedna z mála doktorů ve Fox River, jestliže je některý z vězňů raněn, tak právě ona je odpovědná za to, zda rozhodne, že potřebuje neodkladný chirurgický zákrok. A tak zatímco její práce je místy až hrdinská (vyhrála mnoho cen za humanitární pomoc), je také docela nebezpečná. Každý den se setkává se zločinci a vrahy, kteří se v následujících letech ještě dlouho nesetkají se žádnou ženou. Ačkoli se Sara dvakrát nerozmýšlí nad riziky, které na ni čekají každý den, tak pro jejího otce je to dávka každodenního stresu. Její otec, Frank Tancredi, je "Hlavou spravedlnosti", guvernérem státu Illinois. A právě práce Sáry a rozdílné politické názory velmi ochladily jejich vztah v posledních letech.

Lechero

21. února 2010 v 17:16 | teddy-girl |  Lechero
Jméno: Lechero
Umístění: SONA
Zločin: vražda,obchod s drogami
V současné době: Mrtvý

Lechero je klíčovou osobou věznice Sona. Od nepokojů, které se udály minulý rok, stojí na vrcholu vězeňské hierarchie a užívá si titulu hlavního šéfa. Jako jediný vlastní mobilní telefon, kabelovou televizi a také ho může navštěvovat jeho přítelkyně. Je silnou osobností, kterou potřebuje každé vězení. Vojáci se neobejdou bez někoho, kdo by uvnitř sjednal pořádek a tou osobou je právě Lechero. Za to si může užívat veškerého luxusu. Na svobodě byl drogovým králem a i ve vězení ví, jak si zajistit moc. Lechero se narodil jako Norman St. John svobodné matce, služce bohatého velkostatkáře. Když mu bylo 13 let, jeho matka byla svým zaměstnavatelem brutálně znásilněna, ten se však díky svému velikému majetku vyhnul jakémukoli trestu. Ve snaze pomstít matku se Norman přestrojil za "lechera" (španělské slovo pro mlékaře) a osobně statkáře zabil.

Paul Kellerman

21. února 2010 v 17:13 | teddy-girl |  Agent Kellerman
Jméno: Paul Kellerman
Zaměstnání: tajný agent
V současné době: Svobodný

Agent Kellerman promoval s vyznamenáním ve West Point před patnácti lety. Téměř ihned po tom byl poslán do Kuwaitu, a protože prokázal statečnost ve válce v Perském zálivu, tak se stal prvním ve své třídě, který dosáhl až na hodnost kapitána. Kellerman měl dobré povolání před tím, než nastoupil do armády, ale federální vláda v něm zpozorovala potenciál a nabídla mu vedoucí pozici v tajné službě. Před pěti lety agentu Kellermanovi přidělili partnera - nováčka - Agent Hale, který nedávno rezignoval na znamení protestu z protiteroristické jednotky FBI. Když se jich při nástupu do tajné služby ptali, proč se chcou stát agenty, oba odpověděli: "Protože chceme bránit a pomáhat naší zemi." Není dostupná žádná veřejná informace, která by prokázala minulost agentů Kellermana a Hale. Všechny jejich osobní soubory jsou už po čtyři roky značené TAJNÉ; a je tedy nemožné určit jejich každodenní práci, nebo dokonce kdo je jejich vedoucí. Oficiálně agenti už nikdy nebudou uvedení jako členové tajné služby nebo že někdy byli zaměstnanci federální vlády.