2 Season

2x21 - Fin Del Camino

12. března 2008 v 6:32 | Pája
h
Linc prohledává místo kolem lodi, ale Mike nikde. Linc si všimne, že na lodi je nějaký elektronicky bloček, kde je zpráva z webu od Sucreho. "T-Bag má pořád bágl, je v Panama City. V hotel Fin Del Camino, jestli jsi tu a chceš mi pomoct zavřít ptáčka zpátky do klece, dej mi vědět. Sucre " Jenže zprávu napsal Mahone a čeká, co se bude dít.
T-Bag je v hotelu a hraje karty. Nervózně přešlapuje z místa na místo a pak vyjde na balkón. Tam ho ale sleduje Mike, který přemýšlí o T-Bagovi, jaký byl ve Fox River a jak se kvůli Mikovi oběsil ten mladý klučina.

2x20 - Panama

12. března 2008 v 6:32 | Pája
h
Na letišti se T-Bag opět dostane ke báglu a spokojeně odchází, když v tom ho začnou pronásledovat Sucre s Bellickem. T-bag nasedne venku do taxíku a Sucre ho ještě stihne poprosit aby mu ty peníze dal, že je potřebuje, ale T-bag na to nereaguje a ujede.
Mike je Lincem v přístavu a mají posledních deset minut než loď vypluje. Mike je ze všeho zklamaný, ale Linc se mu snaží zpravit náladu.

2x19 - Sweet Caroline

12. března 2008 v 6:31 | Pája
h
C-Note skočil z postele a visí. Všechno se mu začíná zamlžovat a najednou doběhne k cele strážník a chytne ho a druhý strážník h odřízne. C-Nota položí na zem a ten jen slabě prohodí "Nechte mě zemřít!" V Chicagu začíná davové šílenství, kvůli prezidentce Reynolds a Kellerman je připraven i s nabitým sniperem.
Cooper vidí, že už nic nezmůže, tak z hotelového pokoje odchází. Po schodech se k němu řítí Mahone.

2x18 - Wash

12. března 2008 v 6:31 | Pája
h
Linc, Mike a Sára poslouchají nahrávku, po skončení jsou z toho všichni vedle.
Bellick chce svoje prachy za dopadení Patoshika, tak vejde přímo na velitelství FBI. Všichni se po něm dívají, ale on chce Mahoneho, který zrovna škrtá mrtvé, nebo zatčené vězně z 8. Jdou do Mahoneho kanceláře, ale Bellick chce prachy a vypadá to jakoby chtěl Mahonemu vyhrožovat, když mu je nedá, řekne pravdu. To Mahoneho vytočí tak drtí Bellickovi nohu a nakazuje mu, že prachy dostane, ale jen pokud okamžitě vypadne.

2x17 - Bad Blood

12. března 2008 v 6:29 | Pája
h
Michael se Sárou (zkratka M&S, protože jsou pořád spolu) se dostali úspěšně do klubu, sekretářka se na Michaela dívá poněkud podezíravě. Zatímco Sára hledá skříňku, Michael na ni čeká u baru, nějaký muž (později zjistíme, že jeho jméno je Warren) na Sáru volá a ke klubu se blíží policejní auto. M&S utíkají zadním východem, pronásleduje je poplach z klubu, muž z klubu (pan Warren) a policisté v autě.

2x16 - Chicago

12. března 2008 v 6:27 | Pája
h
Na nádraží přijíždí vlak a vystupuje z něj unavená Sára. Chvíli se rozhlíží po nástupišti, jakmile uvidí Michaela, zamíří k němu. Zatímco se Sára vítá s Michaelem a Lincolnem, za rohem čekající Kellerman telefonuje s prezidentkou. Ta se jej znovu snaží stáhnout na svou stranu s tím, že po předání hledaných bratrů získá zpátky svůj starý život. Sára ukázala Michaelovi otcův klíč, který našla po jeho "sebevraždě".

2x15 - The Message

12. března 2008 v 6:26 | Pája
h
,,Přerušujeme program kvůli mimořádným zprávám'' Ve zprávách pouští videokazetu na které je Linc. ,, Jmenuji se Lincoln Burrows a jsem nevinný.''
Před 6 hodinami
Linc, Mike a Kellerman jsou v motelu a neví co si počít s mrtvým tělem Steadmana. Všude okolo je policie. Kellerman se opět vydává za agenta FBI a dělá jakoby zatýkal Mika s Lincem. Pak když jsou v davu Kellerman si vezme rukojmího, je to kameraman. Vyžádají klíče od policejního auta a ujíždějí.

2x14 - John Doe

12. března 2008 v 6:25 | Pája
h
Mike s Lincem a Kellermanem vybíhají z tunelu, ke kterému doráží policejní posily. Trojice nasedne do černého Chryslera a odjíždí. Policista Tuggle slyší mobil, tak jde do tunelu a na schodech leží zhroucený Mahone. Mobil vezme a sdělí Kimovi, že je Mahone postřelen. Mike v autě zpovídá Kellermana, co je zač. Kellerman vidí zátarasy, tak se bratři musí schovat na podlahu. Kellerman udělá scénu, že je velký federální agent a jestli ho okamžitě nepustí zavolá svým nadřízeným. Policie ho rychle pustí.

2x13 - The Killing Box

12. března 2008 v 6:24 | Pája
h
Je tma. Mahone míří na Mika s Lincem, chce je popravit kvůli toho aby dostal svůj život zpět. Ale vyruší ho pohraniční stráž USA. Pohraniční stráž chce aby Mahone odhodil zbraň. Tomu se to nelibí, ale nakonec ji odhodí.
Sucre je v letadle, kterou honí stíhačka. Pilot dá Sucremu padák a řekne: ,,Zatáhni za šňůru a modli se!'' Sucre je vyděšen ale nakonec skočí.

2x12 - Disconnect

12. března 2008 v 6:23 | Pája
h
Mike je překvapen, že tento člověk (Aldo) je jeho otcem. Vždyť ho zná. Linc vypadá hodně zmateně. Mike se chce od Alda držet co nejdál, protože ho zná, ale Linc mu vysvětluje, že to není možné, aby ho znal. Mike vzpomíná, poté co mu zemřela matka a Linc byl v pasťáku dali ho k jeho nevlastnímu otci, ale ten ho týral. Zamykal ho do tmavé místnosti a když se Mike pokusil utéct, jeho nevlastní otec ho zmlátil.

2x11 - Bolshoi Booze

12. března 2008 v 6:23 | Pája
h
T-Bag vyšiluje u topení, snaží se odvázat, ale policisté už klepou na dveře. Pak policie vtrhne do domu, ale nikde nikdo není. Jen za topením je schovaná T-Bagova ruka, jenže policie si jí nevšimne. Mike si v obchodě chce koupit bednu rybího tuku v malých ampulkách a GPS, ale nákup je moc drahý. Tak si to chce vzít bez GPS, zaplatí, ale stařičký prodavač jde dál od pultu, tak Mike popadne i GPS a odchází. Bohužel si ho stařičký prodavač všimne a rozběhne se za ním.

2x10 - Rendezvous

12. března 2008 v 6:22 | Pája
h
Bellick s Geary se snaží z T-Baga dostat, kde jsou prachy. Používají k tomu sekáček na maso, ale z T-Baga nic nedostane, spíš si z nich dělá srandu.
Na velitelství FBI se slaví, chytili Linca a chtějí to oznámit Mahonem, ale ten není k dostižení. Agent Kellerman volá Kimovi, jestli by se nemohl zbavit Linca, ale Kim si na to předtím najal Mahoneho a Kellermanovi to nedovolí.

2x09 - Unearthed

12. března 2008 v 6:21 | Pája
h
Mike je v botanické zahradě a něco hledá na svém tetování. Nenápadně se vetře k pracovníkům v zahradě. Podle tetování pozná místo, kde si asi něco předtím schoval. Najednou si všimne podivných chlápků, všimne si že mají sluchátka, tak se rychle otočí a odchází, ale chlápci ho začnou pronásledovat. V parku se mu je podaří setřást a zmizí za plotem botanické zahrady.
Linc se pokusí LJovi vysvětlit, že pokud se rozejdou, LJ bude moct mít dobrý život. Ale LJ chce zůstat s tatínkem.

2x08 - Dead Fall

12. března 2008 v 6:21 | Pája
h
Sucre v ruce drží zbraň a říká Mikovi, ať bágl s prachama položí na zem, že prachy si bere Sucre pro sebe. Mike se mu to snaží vymluvit, nechápe jak ho mohl po tom všem zradit. C- Note mu vyhrožuje, že si ho najdou, ale Sucre si nasazuje krosnu a odchází. T- Bag je zticha v rohu. Mike se C- Notem přejdou do domu a vezmou nůž, který přistrčí svázaným ženám, tak aby se mohli během hodiny osvobodit.

2x07 - Buried

12. března 2008 v 6:20 | Pája
h
Mike z okna sleduje policistku, která míří do domu. Mike nechápe, ale pak se ukáže, že policistka tam bydlí, je to dcera od ženské Jeannete. Policistka si dole všimne rozbité sklenice a tak volá na svou mamku, ale nikdo ji neodpovídá. Pomalu jde po schodech nahoru. Jeanntte zakvičí, a policistka vběhne do jejího pokoje s pistolí v ruce. T-Bag vyhrožuje zabitím Jeannette, ale policistka nic neudělá. Zezadu ji chce jemně odzbrojit Sucre, ale policistka mu zpřeráží nos, odzbrojí ji až Linc.

2x06 - Subvision

7. března 2008 v 7:18 | Pája
h
Patoshik jede na starém kole, v bílé uniformě z blázince a s přilbou z amerického fotbalu a vkrade se do fast-foodu. Naštěstí tam nikdo není, tak tam udělá binec a sní fakt všechno, co se mu dostane pod ruku. Na velitelství FBI přišli na napadení Jerryho T-Bagem v Nebrasce. Mahone je naštvaný, protože nikdo neví nic o Mikovi, kromě jeho hardisku, 60% dat už je obnoveno. Mike hledá K&K ranč, jenže nic tam není a nikdo o takovém ranči nic neví. Tweener auto nechá nedaleko Toella a jde pěšky.

2x05 - Map 1213

7. března 2008 v 7:17 | Pája
h
Mike s Lincem už jsou v Utahu. V rádiu se dovědí o zabití Abruzziho. Linc chce jet jenom pro LJe a pak do Panamy, ale Mike ho seřve, protože potřebují peníze. C-Note jede do Utahu vlakem. Jeana chce s Tweenerem zůstat napořád, jenže rozhovor přeruší strážník za dveřmi. Policajt jí ukáže fotku Tweenera a Jeana se o Tweenerovi dozví pravdu, ale před strážníkem ho kryje. Jeana se s ním nepohodne a navrhne mu, že se půjde projít, až se vrátí její auto bude pryč i s Tweenerem. Ten se jí to snaží vysvětlit, ale ona ho neposlouchá. Mike s Lincem jsou už v Toelle, jenže tam je i T-Bag.

2x04 - First Down

7. března 2008 v 7:16 | Pája
h
Mike, Linc a Nika jedou do nejbližšího města, ale Linc si všimne, že je někdo sleduje. Je to Bellick s Gearym, začnou do sebe narážet, až je Bellick vytlačí z cesty. Bellick je přinutí nastoupit do auta a řekne jim, že chce Westmorelandovy peníze. Linc dá nenápadně pod pneumatiku střep tak, aby měli defekt. Potápěči našli Mikův harddisk v řece. FBI obnovila zatím 12% dat. Krev na místě výbuchu se shoduje s Mikovou i Lincovou krví, Mahone se zase vzteká a bere si prášky z tužky.

2x03 - Scan

7. března 2008 v 7:14 | Pája
h
FBI má zajištěny všechny nemocnice a polikliniky, hlídají rodiny ostatních z 8. Mike "dotáhne" Linca k Nice a požádá ji o pomoc. Potřebuje pepř a alkohol, ručníky a nějaké prášky proti bolesti, Musí Lincovi tu nohu vyléčit sám. Nika všechno donesla, Linc řve a pochlastává alkohol na desinfekci nohy. Mike nohu zalepí izolepou a Nice podá prášky, ať mu je dává, Mike se musí vrátit pro auto. Linc nechápe proč právě tohle auto, ale Mike ho nutně potřebuje, protože je tam všechno, aby mohli zmizet.

2x02 - Otis

7. března 2008 v 7:08 | Pája
h
Mahone sedí na zahradě a dovídá se nové informace o uprchlících. Celou dobu očima hypnotizuje starou fontánu, ve které pak sleduje svůj odraz. Michael si v parku na lavičce čte noviny, kde zjistil, že vyhlásili pátrání po osmičce z Fox River. Starší pár se chystá na piknik a Mike jim ukradne trochu jídla. V nějakém skladu řeší Linc s C-Notem, Sucrem a Abruzzim, co bude dál. C-Note si myslí, že je jenom využili a snaží se přemluvit Sucreho ať s ním jede do Utahu pro peníze.

2x01 - Manhunt

7. března 2008 v 7:07 | Pája
h
Alexander Mahone, agent FBI si dělá seznam uprchlých zločinců. Mezitím Michael, Lincoln, Sucre, C-Note a Abruzzi utíkají před Bellickem a jeho lidmi se psy lesem. Slyší kolem projíždějící vlak. Musí se dostat před vlakem na druhou stranu, aby setřásli policii. Vlak jede kousek před nima. C-Note, Lincoln a Abruzzi ho stihnou předběhnout a dostat se na druhou stranu, ale pak vlak začíná zrychlovat. Jede moc rychle a tak Michael a Sucre musí lézt skrz vlak.
 
 

Reklama