NEWS

Trailer s T-Bagem

26. února 2011 v 10:58 | Teddy-girl*
Moc novinek teď není ale objevil se další trailer na Breakout Kings tentokrát jenom s Robertem Knepperem (T-Bag). Už jen v těchto krátkých jednadvaceti vteřinách je vidět, že roli psychopata hrát nezapomněl a určitě do ní opět dal všechno :D :)

Happy Birthday Dominic!

17. února 2011 v 16:06 | Teddy-girl*
d
Dnešní den patří herci který v Prison Breaku ztvárnil Lincolna Burrowse. Dominic Purcell slaví své 41. narozeniny a já mu tak chci popřát hodně štěstí, zdraví jemu i jeho rodině a další skvělé úspěchy v kariéře!

První trailer na Breakout Kings

16. února 2011 v 14:53 | Teddy-girl*
K Breakout Kings se nedávno objevil první trailer podle kterého soudím že by to mohlo být opravdu zajímavé ale jak už mi holky psaly do komentářů - na Prison Break to asi mít nebude :) V traileru můžeme dokonce vidět i Roberta Kneppera a jeho známé "...pretty"

Premiéra pro Breakout Kings

15. února 2011 v 17:05 | Teddy-girl*
bk
Dále se objevilo pár novinek ohledně připravovaného seriálu Breakout Kings. Vysílat ho bude stanice A&E a to premiérově 6. března každou neděli od 22:00. Co už víme je, že Robert Knepper v něm potvrdil svou účast a jako T-Baga ho budeme moci vidět v osmé epizodě, která nese název "The Bag Man". Taky se k BK objevil první poster. Podle mě to bude dost zajímavé a určitě to budu sledovat nejen kvůli Robertovi..:)

Analog

15. února 2011 v 16:53 | Teddy-girl*
w
Konečně jsem udělala nový design a teď doplním všechny novinky, které se nedávno objevily. Wentworth Miller by si měl střihnout jednu z hlavních rolí ve filmu režiséra Brandana McDonalda - Analog. Další podrobnosti o filmu nejsou známé, snad jen to, že natáčení by mělo začít v létě. Postupně vás budu informovat.

Hrdinové na Prima Cool a 3. série na Nova cinema

18. prosince 2010 v 18:24 | Teddy-girl*
t
Stanice Prima Cool začala vysílat čtvrtou sérii seriálu Heroes (Hrdinové), ve které si zahrál jednu z hlavních rolí Robert Knepper. Překvapivě opět excelentně ztvárnil záporáka. Celou řadu jsem už viděla minulý rok, ale teď se koukám znovu v češtině. Dabing se nezměnil a Otakar Brousek ml. mu už podruhé propůjčil svůj hlas. Díly se vysílají vždy v pátek kolem 21:00. Další zpráva je, že od 26. prosince na Nově Cinemě naváže na druhou řadu seriálu Útěk z vězení třetí řada.

Wentworth Miller pro Chevrolet Cruz

20. listopadu 2010 v 22:09 | Teddy-girl*
Objevila se dlouho očekáváná reklama na Chevrolet Cruz ve které účinkuje jako hlavní představitel Wentworth Miller. Reklama vypadá opravdu dobře, takže doporučuji shlédnout. :)

Hlasujte v People's Choise Awards

17. listopadu 2010 v 19:09 | Teddy-girl*
pb
Všichni víme že Wentworth Miller si zahrál ve filmu Resident Evil: Afterlife a Robert Knepper společně s Amaury Nolascem v jeho novém seriálu Chase. V People's Choise Awards 2011 pro tento film a seriál můžete hlasovat na této stránce. Najdete je v kategorii FAVOURITE HORROR MOVIE a FAVOURITE NEW TV DRAMA takže všichni hlasujte ať to nové projekty našich oblíbenců vznese na první místa!

3 roky blogu!

17. listopadu 2010 v 10:20 | Teddy-girl*
pb
Další rok za námi. Dnes jsou to neskutečné tři roky co jsem založila tenhle blog. Samotné se mi tomu nechce věřit, protože když jsem ho zakládala ani ve snu by mě nenapadlo, že budu psát tenhle článek. Před tímhle blogem jsem jich měla několik dalších ale ani jeden nevydžel. Roku 2007 jsem začala sledovat PB a o několik týdnů později bylo na serveru blog.cz o jeden web navíc a ten vydržel do dneška. Před rokem jsem psala něco v tom smyslu, že se těším na článek s titulkem "3 roky blogu" a teď ho píšu. Je to zvláštní ale příjemný pocit, protože na těchto stránkách je i kousek mě. Bez Prison Breaku to nejsem já.

Sledujte útěk z vězení na Nova Cinema

15. listopadu 2010 v 19:39 | Teddy-girl*
pb
Od soboty 20. listopadu se můžeme těšit na opakování druhé řady seriálu. Vysílat se budou každou sobotu a neděli v podvečer na Nova Cinema vždy dva díly za sebou. Třetí série bude pravděpodobně také ale zatím to není jisté. Sama za sebe můžu říct že se o víkendech aspoň nebudu nudit :)

Potvrzeno! Robert Knepper v Breakout Kings

7. listopadu 2010 v 7:41 | Teddy-girl*
c
Vítej zpět T-Bagu! Robert Knepper řekl EW Exclusively, že uzavřel dohodu s producenty Nickem Santorou a Mattem Olmsteadem do nového TV dramatu The Breakout Kings. Sám Robert řekl: "Jdu do toho! T-Bag se vrací! Jedním z důvodů proč jsem řekl ano je ten, že se se budu bavit možností vidět T-Bagův spinoff. Natáčet prý začnou hned po dni Díkuvzdání. Premiéra by prý měla být na jaře příštího roku nebo možná ještě dřív. "Musím oprášit jižanský přízvuk" "Ještě jsem neviděl skript ale svou víru vkládám do rukou těchto chlápků. Na jednu věc jsem se ale zeptal a to tu, jestli T-Bag zemře a řekli mi na to "Ne, neboj se! Nezemře." "Jako T-Bag jsem byl v blízkosti smrti tolikrát ale jemu se vždycky před ní podaří uprchnout. Je prostě z teflonu (smích)"

Transformers na NOVĚ

6. listopadu 2010 v 19:16 | Teddy-girl*
m
Dnes ve 20:00 odvysílá televize NOVA první díl akčního filmu Transformers, kde si zahrál i Amaury Nolasco (Sucre). Má tam sice vedlejší roli ale určitě stojí za to se na film podívat. To je pro ty z vás, kteří ještě nemají žádný plán na večer a stráví ho jako já u televize ;D

Breakout Kings

25. října 2010 v 8:05 | Teddy-girl*
Konečně jedna velká novinka! Producenti Prison Breaku Nick Santora a Matt Olmstead pracují na novém seriálu, který nese název Breakout Kings. Jde o kriminální drama ve kterém jde o to, nalézt spojenectví mezi "U.S. Marshals' office" a skupinkou vězňů. Co je ale nejlepší? Do projektu má být zasvěcený i Robert Knepper! Spekuluje se o jakémsi obnovení jeho postavy T-Baga, když byl na konci 4. série PB poslán zpět do Fox River. Zatím není nic jisté ale podle všeho příběh vraha Bagwella ještě neskončil. FOX už to schválila a premiéra je stanovená na rok 2011. Myslím že se máme na co těšit! Dokonce se objevil první teaser.

Třídění Aff

18. srpna 2010 v 17:29 | Teddy-girl*
www.prison---break.blog.cz
Třídění je hotové a tady jsou výsledky. Ti co se neozvaly mažu ale ne všechny, protože k někomu mám opravdu dobrý vztah a neraada bych ho smazala. Tady se můžete podívat kdo zůstal mým SB.

Kajínek

6. srpna 2010 v 21:56 | Teddy-girl*
t
Co myslím tím titulkem? To, že jsem dnes byla s rodiči, kámoškou a její mamkou v kině na filmu Kajínek. Než začnu říkat jaký film byl, chci napsat že jako většina lidí jsem přesvědčená o jeho nevině skoro od začátku. Vím o tom asi jako prd ve větru ale jako všichni taky vím, že nejsou přímé důkazy, které by potvrdili že čin spáchal. Jelikož mě jak už víte velice baví filmy nebo seriály s tématikou vězení, tenhle na mě (společně s Prison Breakem) zapůsobil úplně nejvíc. Nejen že je to nejlepší český "biják" jaký jsem kdy viděla ale i jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděla a co je na tom to nejlepší je, že se to skutečně stalo. Když si to při sledování uvědomíte, naskočí Vám husí kůže. Největší dojem na mě udělal charismatický herec Lavroněnko, který ztvárnil Jiřího Kajínka. Upřímně smekám před jeho výkonem. Úžasný herec! Všem bych chtěla tenhle hit doporučit, protože to není typ filmu, který by se jen tak někde objevil. Opravdu z něj mám dobrý pocit ale chvílema mi běhal mráz po zádech. Tohle by podle mě měl mít každý dobrý film.

Zemřela sestra Amauryho Nolasca

16. července 2010 v 18:35 | Teddy-girl*
c
Tato zpráva není vůbec příjemná. 13. července totiž nečekaně zemřela Deborah Nolasco, mladší sestra Amauryho Nolasca (Fernando Sucre). Bylo jí teprve 33 let a přestože se o jejích srdečních problémech zmiňovala už jako dítě, její smrt byla nečekaná. Amaury prý okamžitě nasedl na první letadlo z LA a letěl domů do Puerto Rica, aby mohl být se svojí rodinou. Přeji tedy upřímnou soustrast všem z rodiny.

Happy Birthday Robert!

10. července 2010 v 9:15 | Teddy-girl*
rk
Tak to je nemálo! Úplně jsem zapomněla na narozeniny herce, který je slavil 8. července! Ano, Robert Knepper neboli náš T-Bag..nechápu! Hlavu mám plnou jiných starostí až jsem na něj zapomněla =D =//...Takže opožděně přeji k 51. narozeninám vše nejlepší, hodn štěstí, zdraví a plno dalších úspěchů v kariéře :)

Happy Birthday Went!

2. června 2010 v 6:46 | Teddy-girl*
w
Dnes 2. června slaví své 38. narozeniny Wentworth Miller. Přeji mu proto hodně štěstí, zdraví, lásky a plno dalších skvělých úspěchů! Chci Vám ještě oznámit že do soboty odjíždím se třídou na výlet, takže tu nebudu. Mějte se hezky! =)

Happy Birthday Sarah!

1. června 2010 v 21:30 | Teddy-girl*
f
Dnešní den patří herečce Sarah Wayne Callies (Sára Tancredi), která slaví své 33. narozeniny! Přeji vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho dalších úspěchů v kariéře.

Robert v Burning Daylight

15. května 2010 v 11:25 | Teddy-girl*
První Robertův film po skončení Prison Breaku nese název Burning Daylight (Hořící úsvit). Jedná se o kriminální drama, které se odehrává roku 1920 v New Yorku. Točilo se v únoru a březnu 2010 a premiéra je stanovená na 1. července. Konečně nějaká novinka na obzoru a na trailer se taky můžete podívat.

Resident Evil: Afterlife Trailer

4. dubna 2010 v 12:50 | Teddy-girl*
Objevil se první trailer na Wentův nový film Resident Evil: Afterlife. Ve videu se sice zatím neobjevil ale vypadá vážně zajímavě. Premiéra je stanovená na 10. září.

Trailery na Prison Break: The Conspiracy

21. března 2010 v 10:20 | Teddy-girl*
Objevily se dva trailery na Prison Break: The Conspiracy. Vypadají vážně skvěle! Už se na tu hru strašně těším!

Že už neuslyšíme o Prison Breaku? Omyl!

19. února 2010 v 17:03 | teddy-girl
Prison Break skončil ale zároveň ještě neskončil. Nechápete? Vysvětlím. Nedávno jsem napsala do dopisového studia televize Nova, jestli plánují vysílat poslední řadu. Odpověděli mi pozitivně. Na podzim tohoto roku prý budou opakovat třetí sérii a na ní pak naváže premiérově řada čtvrtá. Podzim je sice docela daleko ale aspoň se máme na co těšit!

2 roky blogu!

17. listopadu 2009 v 19:52 | teddy-girl
r
Ahojda všichni! =) Dnes jsou to neuvěřitelné dva roky co jsem založila tenhle blog. Uteklo to tak strašně rychle. Sama se divím že jsem ještě nepřestala a neskončila, jenže Prison Break mě pořád baví a nedokázala bych to tady opustit. Stejně jako jsem vám před rokem říkala že s tímto blogem v žádném případě nekončím, tak vám to říkám i teď. Nechci a ani nemůžu skončit protože už je to pro mě taková samozřejmost sem chodit, obíhat a přidávat články. Chci Vám fakt moc poděkovat že sem chodíte, přidáváte komenty a zvyšujete mi tu skvělou návštěvnost! Za ty dva roky sem přišlo téměř 40 000 lidí a to je neuvěřitelné! Děkuju Vám strašně moc! Takže doufám že příští článek tohoto typu bude mít "3 roky blogu!" :D Mějte se =)

Happy Birthday Jodi!

10. října 2009 v 13:27 | teddy-girl
d
Dnes 10. října 2009 slaví herečka Jodi Lyn O´Keefe své 31. narozeniny! Chci jí proto popřát mnoho štěstí, zdraví a úspěchů jak v kariéře tak v osobním životě. Všechno nejlepší Jodi! :)

26. září 2007 - 26. září 2009

26. září 2009 v 13:29 | teddy-girl
d
Víte co je dneska? Dnes je 26. září a je to přesně dva roky co u nás začali vysílat Prison Break. Před dvěma roky jsem poznala ten nejlepší seriál jaký jsem kdy měla možnost vidět, protože mi nedal jenom film na pokračování ale i ponaučení do života a jiný pohled na svět. Zapsal se mi do srdce natolik, že když skončil tak si do dneška pouštím jednotlivé epizody a ráda vzpomínám právě na podzim 2007 kdy u nás běžely první díly. Začala jsem na něm být závislá a pořád jsem. Nikdy mě neomrzí, protože ty postavy, ať už dobré nebo špatné jsem prostě po dva roky vídala každý den. Nevím co dál napsat. Takových článků že na Prison Break nikdy nezapomenu už je dost a nemá cenu tu dál rozepisovat, co to pro mě znamená. Pro každého kdo si ten seriál oblíbil to určitě znamená hodně. Dál už vážně nevím ale jsem za tenhle seriál strašně moc vděčná <3

Roztřídění SBček

10. září 2009 v 18:19 | teddy-girl
f
Takže třídění SB mám za sebou a z 28 spřátelených webů se zapsalo jenom 15. Takhle aspoň vidím jak bylo zbytečné k někomu chodit. Nevadí, protože ty skvělé eSBéčka co mám moc ráda mi zůstali, takže děkuju vám za zapsání =) Ty u kterých je srdíčko si nechávám a u kterých není nic si mažu...

Happy Birthday Robert!

8. července 2009 v 9:00 | teddy-girl
fg
Dnes 8. Července slaví své kulaté 50. narozeniny můj oblíbený herec Robert Knepper. Vůbec na to nevypadá a přeji hodně štěstí, zdraví ale hlavně další skvělé úspěchy v kariéře!

Happy Birthday Danay!

5. července 2009 v 9:00 | teddy-girl
d
Dnes 5. Července slaví své krésné 25. narozeniny herečka Danay Garcia. Chci proto popřát krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví a další skvělé úspěchy!

4. řada na Nova Cinema

27. června 2009 v 9:45 | teddy-girl
n
Lidi pořád mě to chytá a už jsem nemohla čekat. Napsala jsem do redakce TV Nova a zeptala se jestli budou vysílat čtvrtou řadu Prison Breaku. Odpověď byla velmi rychlá a stručná: Dobrý den, je plánována na rok 2010. Díky, s pozdravem, Tým Nova Cinema. No takže já si myslela že to daj už tenhle rok a tímhle mě docela zaskočili. Stejně si počkám =D

 
 

Reklama
Reklama