Vzkazy

Hiatus

30. května 2011 v 17:35 | Teddy-girl*
Teď nějaká omluva asi nemá cenu, přesto vám chci jen oznámit že důvod mojí neaktivity není ten že bych s blogem chtěla skončit. Byla jsem pryč a měla jsem přednastavený článek s tím, že dávám na dva měsíce hiatus ale nezveřejnil se. Nechápu to, asi jsem někde udělala chybu. Asi jste si mě už někdo smazal protože to takhle vypadá jako bych se na to tady vykašlala ale není to tak. Jsem z5, možná nebudu teď ještě pár dní přidávat ale jen jsem vám chtěla napsat jak to je. Doufám že chápete a zůstaneme SB..

Some news

12. března 2011 v 13:55 | Teddy-girl*
Zdravím všechny. Jak asi víte v pondělí byla premiéra nového projektu Breakout Kings a na internetu se už objevily první odkazy ke stažení, dokonce i titulky. Sama jsem viděla pouze začátek online ale teď už stahuji a těším se až to uvidím. Samozřejmě sem linky ke stažení hodím a když už jsem u toho, rozhodla jsem se přidat jednu rubriku ve které si budete moci stáhnout filmy s motivem vězení. Tohle téma s vězeňkou tématikou je u režisérů velmi oblíbené, protože už jsem viděla opravdu hodně skvělých filmů a určitě některé taky znáte. Teď zajdu taky k vám a pak se hned vrhnu na přidávání.

xoxo teddy-girl

I'm sorry

12. února 2011 v 10:23 | Teddy-girl*
f
Všechny zdravím po dlouhé době. Omluva je teď asi k ničemu když jsem tak dlouho neaktualizovala ale teď před pololetím jsem měla co dělat se školou protože moje známky nejsou nic moc takže jsem se fakt jen učila a na blog vůbec neměla čas. Vážně mě mrzí že jsem Vám ani nedala vědět ale teď už jsem zpět. Chystám nový design a doplním všechny novinky, které se objevili. Konečně na to budu mít čas, protože jsou jarní prázdniny. Mějte se krásně!

xoxo-teddy-girl

Merry Christmas

24. prosince 2010 v 8:33 | Teddy-girl*
Po roce tu jsou Vánoce a já Vám všem chci popřát příjemné prožití vánočních svátků a bohatého Ježíška! Užívejte volna jak nejvíc to půjde :) Dál chci popřát vše nejlepší dvěma hercům ze seriálu. Dnes slaví své 40. narozeniny Amaury Nolasco a 49. narozeniny Wade Williams, takže přeji vše nejlepší, hodně zdraví, úspěchů a samozřejmě také i ostatním hvězdám z Prison Breaku hezké svátky! Ještě jednou Veselé Vánoce!

mch

I wasn't active

10. prosince 2010 v 16:10 | Teddy-girl*
d
Chci se omluvit že jsem tenhle týden nebyla aktivní. Všechno kvůli škole, protože jsme psali pololetní testy a z matiky mi vychází čtyřka takže jsem se opravdu potřebovala učit. První rok na střední opravdu není žádná pohádka :) Teď už sem budu chodit často, takže se máte na co těšit. Sice není moc novinek ale fotek naopak až, až..:D

xoxo teddy-girl

Somethin' wrong

2. prosince 2010 v 19:02 | Teddy-girl*
m
Ahoj všichni! Od pondělí jsem se neozvala takže mi to prosím promiňte ale měla jsem něco v nepořádku s internetem a vůbec mi nešel spustit. Teď je všechno OK, takže od zítřka se vše vrátí do normálu. Doufám že se máte dobře a jako já si užíváte první letošní sníh :). Ta škola mě už leze na nervy a nemůžu se dočkat Vánoc. Zatím se mějte.

xoxo teddy-girl

50 000 thousand visitors...

24. listopadu 2010 v 16:50 | Teddy-girl*
r
Včera večer jsem se dočkala neuvěřitelného čísla - 50 000 návštěvníků! Nechce se mi tomu věřit, taková návštěvnost a na mém blogu? Nevím jak vám mám poděkovat, protože moje vděčnost se slovy popsat nedá. Ale přesto to napíšu..Děkuju moc že jste mi za ty tři roky dokázali vytvořit takovéhle krásné číslo. Když jsem blog zakládala přála jsem si abych někdy měla tak vysokou návštěvnost jako jiné blogy a teď mi to tu zdobí 50 000 lidí. To je polovina města kde bydlím (Hradec Králové :D) takže je to pro mě skvělý pocit. Vy jste mi dali takovou návštěvnost, a já se budu dál snažit vám postupně přidávat nové a nové články...Děkuju! :)

xoxo teddy-girl

What's up?

21. listopadu 2010 v 9:19 | Teddy-girl*
c
Dneska toho asi tolik nepřibyde, protože se musím na zítřek učit do školy, jelikož píšeme několik testů ale pár novinek se tu 100% objeví. Například jsem našla dost fotek z natáčení jednotlivých sérií, které jste určitě ještě neviděli a musím říct že i já z nich mám velkou radost, protože jsou vážně skvělé a v docela dobré kvalitě, takže se určitě máte na co těšit. Jinak jsem konečně dodělala celé promo stills ke každé sezóně. Těch fotek bylo požehnaně a připomínám jen že stále můžete hlasovat v People' s Choise Awards :D :)

xoxo teddy-girl

Nový layout blogu

19. listopadu 2010 v 6:13 | Teddy-girl*
v
Jak jsem psala včera. Nový design je už nastavený a musím říct že jsem s ním docela spokojená. Strávila jsem nad tím docela hodně času, protože jsem nevěděla jak udělat ty odkazy do záhlaví a dlouho mi to nešlo nastavit. Každopádně jsem se pokusila o trochu vtipnější vzhled :D Taky přibylo do menu pár nových věcí jako např. následující epizody, protože jak už víme od soboty se začíná vysílat 2. řada. Doufám že se vám aspoň trochu líbí a já mám od přípravy layoutů už zase nějakou chvíli klid :)

xoxo teddy-girl

New layout is coming...

18. listopadu 2010 v 18:01 | Teddy-girl*
m
Už podle titulku jste asi poznali o co jde. Chystám nový design, tenhle už tu je docela dlouho, takže si myslím že nějaká změna jen prospěje. Nebudu říkat s kým bude ani do jaké barvy je sladěný. Prozradím jen že už je skoro hotový a měla bych ho nastavit buď už dnes nebo zítra. Podle toho jak se mi bude dařit, protože takovýhle typ designu jsem ještě nedělala :)

xoxo teddy-girl

Still workin'

13. listopadu 2010 v 15:29 | Teddy-girl*
t-bag
Je konečně sobota. Víkend a venku hnusně se rovná tomu, že jsem pořád na blogu. Přidávám, obíhám, přidávám, obíham atd. pořád to samé, ale baví mě to. Dnes chci dodělat promo stills ke třetí sérii a udělat definitivní pořádek ve starších rubrikách, protože v tom mám fakt "bordel". Dále mám nějaké nové affs a objevilo se pár novinek, takže je přidám taky jestli to stihnu. Jdu zase do práce! :D Zatím..:)

xoxo teddy-girl

Good time

9. listopadu 2010 v 19:31 | Teddy-girl*
g
Ahoj všichni, doufám že se máte dobře. Já se mám skvěle! Po dlouhé době (stalo se mi to asi jenom jednou) stíhám jak školu tak i blog, takže jsem vážně spokojená. Nevím čím to je ale přijde mi že teď mám mnohem víc času než dřív :D Opravdu se snažím přidávat a obíhat vás každý den a hledám novinky kde se dá. Několik jich je ale dnes už to asi všechno nestihnu takže doplním asi zítra. Taky jste si mohli všimnout nových ikonek k affiliates. Ty staré mi už přišly okoukané takže jsem stvořila něco jiného :D :) To je pro dnešek asi vše takže přeji hezký večer!

xoxo teddy-girl

What next?

1. listopadu 2010 v 16:09 | Teddy-girl*
e
Zdravím vás všechny do nového měsíce! Doufám že se po prázdninách máte skvěle a tu školu jako já nějak přežíváte. Jsem momentálně zaměstnaná blogem i učením opravdu dost. Zítra píšem rovnou tři testy + nějaké to zkoušení takže mám co dělat. Popravně nevím co bude dál...Tak často tu asi nebudu ale den má 24 hodin takže čas na to, abych přidala nějaké ty články a zašla k vám se taky najde :D :) Dnes přidám asi jen nějaké fotky a oběhnu.

xoxo Teddy-girl

I'm busy

30. října 2010 v 11:14 | Teddy-girl*
f
Protože jsou ty prázdniny a já tím pádem mám mnohem více času na blog, snažím se na něm pracovat jak nejvíce to jde. Teď jsem tu tedy skoro pořád. Nabrala jsem pár nových SB, upravuji staré články např. k hláškám ze seriálu jsem přidala menší banner atd., dodělala jsem screeny Wentwortha ze všech sérií a chystám se na někoho dalšího (pravděpodobně Dominic). Pak určitě přidám fotky z nějakých akcí, photoshootů apod. Prostě jsem zaměstnaná až, až :D :) Doufám že vy jste si prázdniny užili a netrávili tolik času u PC jako já :D

xoxo teddy-girl

Video

27. října 2010 v 15:07 | Teddy-girl*
f
Slíbila jsem vám to video s odpověďmi na vaše otázky. Mělo by tu být buď dnes večer nebo zítra během dne. Máte se na co těšit, protože takoveho debila jste ještě neviděli :D Jinak dnes přidám asi nějaké fotky nebo doupravím články a pak oběhnu. Zatím se mějte!

xoxo teddy-girl

Information

14. října 2010 v 21:07 | Teddy-girl*
df
Dnes jsem udělala nový design, tamten tu byl už dlouho. Docela se mi líbí, takže ho tu zase nějakou dobu nechám. Zítra toho přidám asi víc a konečně se vrhnu na to slibované video s odpověďmi na vaše otázky :D Jinak mi přišla odpověď z Novy, že čtvrtá řada seriálu se bude vysílat až příští rok. Pořád to odkládají. No nic, přeji dobrou noc.

xoxo teddy-girl

Apologize

25. září 2010 v 12:40 | Teddy-girl*
fg
Chci Vám vyjádřit velikou omluvu, že jsem v posledních týdnech moc neobíhala a nepřidávala. Samožřejmě za to může škola. Nastoupila jsem do prváku a poznala, že to žádná pohoda nebude. Budu se ale snažit sem chodit často. Další věc, určitě zajímavější je premiéra Resident Evil: Afterlife, která proběhla 23. září. Byli jste na tom už někdo? Já jdu zítra a jsem na to moc zvědavá! :)

xoxo teddy-girl

I´m back

6. července 2010 v 10:22 | Teddy-girl*
cv
Ták konečně jsem se vrátila! Dva týdny jsem byla na školním výletu a další týden pryč s rodiči. Po blogu se mi moc stýskalo a konečně budu moc přidávat. Chystám se na nový design, asi bude trochu světlejší a letní. Ani jsem Vám ještě nepopřála hezké prázdniny! Takže si je užívejte =*

xoxo teddy-girl

Terrible

30. května 2010 v 11:50 | Teddy-girl*
c
Omlouvám se že sem téměř 14 dní nic nepřibylo ale můj notebook se zbláznil...Teď už je to naštěstí v pořádku ale byla jsem na nervy z toho že jsem Vám nemohla dát nějak vědět co se mnou je. Dnes to doženu a jdu na to hned! =P

xoxo-teddy-girl

Germany

2. května 2010 v 11:34 | Teddy-girl*
j
Ahoj všichni jak jste si užili první Máj? Konečně je tu Květen! Včera jsem se vrátila z5 z Německa. Byli jsme se školou v Legolandu a bylo fakt úžasný. Dnes se chystám s kámoškou na pouť a odpoledne sem přibydou buď nějaké screnny nebo fotky z natáčení. Btw jak jste se ptali na jakou školu se hlásím > Ekonomické lyceum =) Ciao!

xoxo teddy-girl

Přijata x)

27. dubna 2010 v 17:20 | Teddy-girl*
dd
Hodně z Vás se ptalo jestli mi dopadly ty přijímačky a jestli jsem přijatá...ANO jsem! =D Jsem z toho nadšená, vlastně jsem s tím ani nepočítala, protože jsem to nenapsala až tak dobře, ale stačilo to! =) Nervy ale byly hrozný =D Pokud jste taky dělal někdo zkoušky, doufám že jste dopadli také dobře!!

xoxo teddy-girl*

I´m sorry...

25. dubna 2010 v 17:22 | Teddy-girl*
ff
Takže za prvé se chci omluvit za to, že tu týden nic nepřibylo a že jsem neobíhala tak často. Jediný důvod - přijímací zkoušky. Dělala jsem je ve čtvrtek (22.4.) a moje pocity z toho jsou smíšené. Zítra se dozvím jestli mě na tu školu vzali a jsem z toho docela nervózní =D To jste ale asi byli, jste nebo budete taky v mé situaci =) Každopádně ten rok co jsem se musela pořádně učit abych měla co nejlepší průměr a abych ty zkoušky zvládla je pryč. Teď už to bude volnější až do konce velkých prázdnin takže tady na blogu se to rozjede...Jen jsem Vám tohle chtěla zdělit a užijte si zbytek neděle!

xoxo teddy-girl*

Mám prosbu

4. dubna 2010 v 12:56 | Teddy-girl*
www.prison---break.blog.cz
Díky Vám jsem postoupila do dalších kol soutěží o nejlepší seriál a nejlepší celebritu. Moc Vám děkuju a chtěla bych Vás poprosit o další hlasy. Jestli Vás to nebude obtěžovat, hlasujte prosím pro Teddy-girl* tady a tady. Děkuji předem!

xoxo teddy-girl*

O5 nový design

27. března 2010 v 19:01 | Teddy-girl*
dd
Jak jste si už mohli všimnout, zase jsem změnila design. S tím zeleno-šedým jsem prostě nebyla spokojená a nebyl podle mých představ. Chtěla jsem nějaký tmavší a tenhle nový mi konečně vyhovuje. No, snad se líbí i Vám =D Dál bych Vás chtěla moc poprosit, kdybyste hlasovali pro Teddy-girl* tady a tady. Jednou jsem se zase přihlásila do soutěže o nejlepší celebritu (Wentworth Miller) a nejlepší seriál (samozřejmě Prison Break) takže Vám budu moc vděčná, když mi tam dáte hlasy :) Jinak aby Vás to nezaskočilo, jsem tam se svým druhým blogem. Ikdyž to nevypadá, pořád na blogu něco dělám. Momentálně poupravuji rozcestníky a potom oběhnu SBčka...

xoxo teddy-girl

Rekonstrukce

16. března 2010 v 17:20 | Teddy-girl*
fss
Zítra u mě na blogu proběhne veliká rekonstrukce. Jednak změním design, udělám pořádek v rubrikách, samozřejmě něco přidám (nejspíše všechny screeny Michaela ze 4. série) a možná udělám třídění SBček ale to ještě nevím. Další zásadní věc, kterou Vám chci sdělit je to, že teď nebudu mít moc času na blog z důvodu přijímacích zkoušek, které mě čekají v dubnu. Pozastavovat to tu nechci a budu se snažit abych k Vám chodila co nejvíc ale nebude to tak často.

xoxo teddy-girl

Pár změn...

6. března 2010 v 20:58 | Teddy-girl*
Na blogu jsem udělala pár měnších změn, jak jste si mohli všimnout do menu jsem dala takový menší překladač do angličtiny, španělštiny, francouzštiny,...protože sem podle Flag Counteru chodí docela dost lidí z cizích zemí, takže aby neměli problém s čestinou stačí kliknout na příslušnou vlajku. Dál jsem se docela rozjela a přidala screeny Wentwortha ze všech epizod první a druhé řady =D Zítra se chystám na screeny z třetí série, tak by se tu měli taky objevit.
xoxo teddy-girl

Dnes posílám!

26. února 2010 v 13:24 | Teddy-girl*
Ahoj všichni, jak se máte? Já skvěle =D Už asi rok plánuju, že pošlu Wentovi a Robertovi dopis s prosbou o autogram a právě dneska jsem se konečně rozhodla a dokopala se k tomuto "velkému kroku" =D Dopisy už mám napsané, jejich fotky ve formátu A4 taky vytisklý. Teď už jenom skočím pro obálky a mezinárodní odpovědku (sice vůbec nevím co to je a jak to vypadá ale bez toho se neobejdu =D) odpoledne skočím s kámoškou na poštu a už budu jen doufat, tak mi držte palce =) No řeknu vám...matka je z toho na mrtvici, včera se mi nedařilo a papíry lítaly všude po pokoji, protože můj "krasopis" nevypadá nějak zvlášť vábně =D Snad budu mít štěstí a tahle "akce" se podaří...
xoxo teddy-girl

Omluva

16. ledna 2010 v 12:24 | teddy-girl
Dlouho jsem tu nebyla takže se moc omlouvám že poslední dobou neobíhám a nepřidávám články. V žadném případě to neznamená že končím s blogem. Jediný důvod mojí nepřítomnosti je škola. Leden je vždycky náročný protože se blíží pololetí ale to vy určitě všichni znáte. Známky se nám uzavírají 19. ledna takže pak už to bude volnější.

xoxo teddy-girl

Nový rok

31. prosince 2009 v 10:57 | teddy-girl
Doufám že jste si letošní Vánoce užili a dostali jste pod stromeček co jste si přáli. Já jsem spokojená a možná vám sem hodím fotku z dárku, ze kterého mám největší radost nebo mě aspoň mile potěšil. A co jste dostali vy? Pochlubte se! Nic méně, protože je 31.12. tedy poslední den roku 2009, chci Všem SBčkům a návštěvníkům mého blogu popřát mnoho úspěchů do Nového roku 2010, hodně štěstí, zdraví a doufám že se tu budeme vídat i v tom následujícím roce. Užijte si Silvestr a s pitím to moc nepřehánějte :D :)

xoxo teddy-girl

Merry X-Mas!

23. prosince 2009 v 16:17 | teddy-girl
n
Tak a máme je tu zas! Chci Vám všem už dnes popřát šťastné a veselé Vánoce, protože zítra se sem už asi nedostanu. Určitě jste byli všichni celý rok hodní tak na Vás zítra čeká kupa dárků pod stromečkem. Upřímě jsem zvědavá co tam najdu (jestli teda vůbec něco dostanu xD) a ikdyž nejsou zrovna kupy sněhu, tak si zítřek užijte naplno =o) Merry Christmas samozřejmě přeji také všem hercům ze seriálu a hlavně odpočinek od práce, který si o svátcích snad trochu užijí...

xoxo teddy-girl
 
 

Reklama